Zakład Produkcyjno - Handlowo - Usługowy "Drewnex"W. Ryguła

Mikołów

Opinie o Zakład Produkcyjno - Handlowo - Usługowy "Drewnex"W. Ryguła

michal

czy ktoś współpracował z firmą Drewnex z Mikołowa? Chodzi mi o przewoźników, transport międzynarodowy do 3,5 t. Czy spedytorzy w tej firmie dobrze prowadzą kierowców? Czy jest ciągłość zleceń transportowych? Jak to u nich wygląda? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Zakład Produkcyjno - Handlowo - Usługowy "Drewnex"W. Ryguła - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno - Handlowo - Usługowy "Drewnex"W. Ryguła