ABAKUS KONSULTING R ŻMUDA S J

Rzeszów

Opinie o ABAKUS KONSULTING R ŻMUDA S J

Młoda

Zgadza się z poprzednikami.Firma porażka totalna,pracowników nie szanują a sami chodzą z głowami do góry. Niech zmienią swój stosunek do ludzi może będzie lepiej.

kk

Potwierdzam, Szefowa wprowadza badzo nerwowa i stresujaca amosfere. Potrafi z byle glupoy zobic problem i nawet jak ma zly humor zmieszac czlowieka z blotem za nic... Szukaja glowie osob bez doswiadzcenia, ktorymi mozna dyrygowac i zamiatac w prawo i lewo...Jedyne co warunki lokalowe dobe oraz wyplata na czas na koncie. Ogolnie nie polecam.

Nick

Firma to porażka. Pracowałam jakiś czas i tylko nabawiłam się nerwicy. Szefowa niereformowalna. Do tego pracowników ma za nic. Nie polecam firmy.

Zostaw opinię o ABAKUS KONSULTING R ŻMUDA S J - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABAKUS KONSULTING R ŻMUDA S J