meblosiek

Kol

Opinie o meblosiek

Jeśli ktoś chce się zatrudnić niech się mocno zastanowi. Każdy z pracowników jest obserwowany i traktowany jak potencjalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na portierni odbywa się rewizja osobista (bez poszanowania do prywatności), a płace dla Polaków są niższe niż dla Ukraińców. Pracodawca nie zapewnia ubrań roboczych i od wielu lat fundusz socjalny traktuje jako swoją premię (świadczenia dla pracowników ograniczone są do kilku kostek mydła).

meblosiek to firma niewypłacalna wypłaty coraz mniejsze ogólnie masakra ludzi maja głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o meblosiek - Kol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie meblosiek