"DOM-BLACH" Skawski Robert

Rzeszotary

Opinie o "DOM-BLACH" Skawski Robert

Aurelia

Będę odradzała tę firmę znajomym, nie dość że nie wywiązujecie się w terminie z przywozem towaru, zapowiadanie że towar zostanie przywieziony dzień po a nie ma go ponad tydzień? Nagle jak gdyby nigdy nic przyjeżdża mężczyzna który daje towar na raty i daje go do rozładownia osobom kupującym w tym wypadku kobietom.. Za co w takim razie bierzecie pieniądze? Wstyd i hańba za takie zachowanie.

Wiesiek

Własną zone traktuje jako niewolnika

Woekeej
@Wiesiek 23.03.2017 17:24
Własną zone traktuje jako niewolnika

Haha człowieku ....

Jasiek

Pracownik Produkcji Prefabrykatów Betonowych - Betoniarz Zbrojarz - czy jest tutaj takie ogłoszenie albo czy było, bo mam wrażenie, że jakiś czas temu widziałem właśnie tutaj takie rzeczy, ale sam nie wiem w sumie jak jest naprawdę w tym momencie koledzy

Wojtek

Mi się dobrze tu pracuje, urlopu w lecie faktycznie nie ma, wykorzystujemy w zimie, taka branża. Ja jestem zadowolony i nawet dostałem awans z pracownika produkcji na magazyniera.

Ktoś

Firma nie istnieje od 15 lat chyba ze liczysz bazary. Szef jest jaki jest ale też nie ma się co dziwić jak ma takich pracowników. Kto pracuje to nie ma co się o pracę martwic ale na premię nie ma co liczyć. O urlop w lecie też nie. Mówimy o produkcji.

Ktoś

artur

Pracuję w tej firmie od 15 lat i jestem bardzo zadowolony z atmosfery i zarobków ,a brednie pisane powyżej są to bzdury od pracowników zwolnionych za kradzieże i pijaństwo:

DragonBall

Ciężka atmosfera tam panuje, mało roboty to planują jak się kogoś pozbyć. NIe ma szans o urlop od marca do listopada. Potem wysyła nawet na bezpłatne. Ja się z nimi na szczeście pożegnałem i uciekam za granice.

Marcin

(usunięte przez administratora) nie warto nie polecam tam pracy

Waldi

Zgadza się impotent mało płaci(usunięte przez administratora)

Rafał

Szef to dziad, chciałby aby robić za darmo,lub staż w tym syfie odrabiać

Zostaw opinię o "DOM-BLACH" Skawski Robert - Rzeszotary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "DOM-BLACH" Skawski Robert