stylista

Lublin

Opinie o stylista

Miałke
użytkownik zarejestrowany

Cześć czy jest szansa załapać się na jakąś fajną prace tutaj w najbliższych tygodniach? Bo jestem zainteresowany

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie stylista?

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z stylista (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w stylista: Najbardziej nie podobało mi się w stylista:

Zostaw opinię o stylista - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stylista