DELTA-BIS PHU i ST Dariusz Piątkowski

Opinie o DELTA-BIS PHU i ST Dariusz Piątkowski

użytkownik zarejestrowany

pastor
użytkownik zarejestrowany

może i tak , ale to jest duża skaza na ich reputacji

Hiro

Witam. Co słychać u pana Dariusza, albo Artura? Słyszałem że nie jest u niego najgorzej z warunkami stara się jak może z socjalem, wypłatami po za tym dba o jakość usług,a to ważne. Odnośnie sprzętu to tak jak w innych firmach transportowych(z tym zdezelowanym to penie jakiś Świeżak walczył bo zwykle takiemu daje się na przyuczenie żeby "zasmakował" życia drivera-i tak jest prawidłowo). Może przyjmuje nowych kierowców?

Bestyja

Ten pracodawca liczy na łosi. Ma stary zdezelowany sprzęt który inspekcja bez mrugnięcia okiem by zatrzymała, nie ma na bieżące naprawy, wydatki, spóźnia się z wypłatami, ma swoich wiernych pracowników. Nawet Ukraińcy nie chcą pracować u Pana Dariusza:) Jak ktoś lubi życie w ciężarowce, średnią, bub brak kontroli:), spóźnienie wynagrodzenie, lub przepadanie to może z czystym sumieniem się poświęcić. Pan Dariusz na pewno doceni.

Czarny

Witam ostrzegam przed tym pracodawca, pracowalem tam wyplata otrzymywana po terminie i jeszcze za malo o kilka stowek. Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy.

WILMAR Motycz

Firma DeltaBis Dariusz Piątkowski, zalega od roku z platnoscią za wykonaną uslugę transportowa na kwote 1171,55 EUR, f-ra VAT nr: 148/11. Ostrzegam wszystkich przed tym "przedsiębiorcą".

Zostaw opinię o DELTA-BIS PHU i ST Dariusz Piątkowski - Jastrowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELTA-BIS PHU i ST Dariusz Piątkowski