FTUH " Max -Trans " Jacek Puzio

Opinie o FTUH " Max -Trans " Jacek Puzio

Jak wygląda praca w FTUH " Max -Trans " Jacek Puzio? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

mirek

a jak jest u was z umowami o pracę @Robol, każdy kierowca ma stałą umowę?

mc

A kim ty jesteś czlowieczku

Globtrotter

Witam! Pracowałem u pana Jacka jako kierowca kilka lat.Jeżeli chodzi o transport zagraniczny to firma bazuje głównie na ładunkach z internetu.Wyjazdy zazwyczaj są 2 tygod.ale zdarzają się tez i 3 tygod.zwłaszcza w okresach zastoju tj.wakacje. Kasowo szef źle nie płaci.Jeżeli kierowca wywiązuje się dobrze ze swoich obowiązków to zarobi koło 6.Jedyne zastrzeżenie miałbym do stanu tech.aut. Firma ta nie inwestuje w nowe auta.Korzystają z aut używanych i nie kiedy są one mocno wyeksploatowane i dopóki koła się kręcą to ciężko doprosić się o usuniecie usterek.Pozdrawiam.

oliver

Srednia

Zostaw opinię o FTUH " Max -Trans " Jacek Puzio - Mielec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FTUH " Max -Trans " Jacek Puzio