ZAKŁAD OBSŁUGI ROLNICTWA " BIRAWIT"WITOLD JANUSZEWSKI

Szczuczyn

Opinie o ZAKŁAD OBSŁUGI ROLNICTWA " BIRAWIT"WITOLD JANUSZEWSKI

Anonim

Firma żenujące na ludzkiej krzywdzie kant,oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Hoprd

Firma Birawit jednym słowem banda oszustów i kręciEli niepolecam zakupu tam maszyn. Oszukujo wielu rolników którzy potem przez nich bakrutujo

Glonus

Bardzo zła firma nikomu nie polecam z tymi ludzmi współpracy !

Max

Jeśli chodzi o ZAKŁAD OBSŁUGI ROLNICTWA Birawit to trzeba powiedzieć sobie jasno, że jest to na pewno jeden z najlepszych tego typu zakładów na rynku, i bardzo polecam pracę tam właśnie, generalnie jestem zdania, że trzeba próbować, trzeba brać się w garść

xxx

Miałem przyjemność pracować w firmie Birawit nie polecam nikomu brac tam maszyn ani mieć żadnego doczynienia z tą firma do dzis nie wypłacili mi moich pieniędzy i za pewne juz ich nie zobaczę sami chapią ile mogą dla siebie banda oszustów i naciągaczy nie polecam nikomu trzymajcie sie z daleka!

oliwka

Pan Witold jest bardzo niekulturalnym człowiekiem. Nie potrafi się nawet wysłowić. Po prostu rasowy wieśniak. BRak kultury, brak piątej klepki. Non stop krzyczy. A co najgorsze - niewypłacalny.Nie polecam. W życiu nie spotkałam się z tak bezczelną osobą.

Zostaw opinię o ZAKŁAD OBSŁUGI ROLNICTWA " BIRAWIT"WITOLD JANUSZEWSKI - Szczuczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD OBSŁUGI ROLNICTWA " BIRAWIT"WITOLD JANUSZEWSKI