Przedsiębiorstwo INTERWIT

Chwaszczyno

Opinie o Przedsiębiorstwo INTERWIT

geolot

Potwierdzam. Mnie też p. (usunięte przez administratora) na wypłacie. A do tego na porządku dziennym jest ściema, ściema i jeszcze raz ściema.

Jeśli chcecie się nabawić wrzodów żołądka to proszę bardzo odwiedzić tą pseudo firmę....rządząca przez "wielkiego' prezesa Witkowskiego. Za nic ma pracujących .... zna się tylko na liczeniu "procentowo" swoich dochodów. Specjalizuje się tylko w gazie w niczym innymi nawet na tym się dobrze nie zna. Wypłata jest wg uznania umawiasz się na "x" kwotę a dostajesz o wiele mniej. Umowa opiewa na najniższą krajową resztę dostajesz pod stołem. Żadnego urlopu pod gruszą żadnych premii. Po prostu dobra szkoła życia dla początkujących i tyle. Najwyżej 1 rok u niego się pracuje. Jeden wielki negatyw.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo INTERWIT - Chwaszczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo INTERWIT