EMMI Zabudowy Wnętrz

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o EMMI Zabudowy Wnętrz

Iza
użytkownik zarejestrowany

@KDRM - dziękuję bardzo za cenne informacje. A gdzie można znaleźć informacje na temat aktualnych ofert pracy? I jak wyglądają warunki oferowane przez EMMI Zabudowy Wnętrz? Piszesz o stabilnym zatrudnieniu - rozumiem, że pracownicy zatrudniani są w ramach umowy o pracę? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

KDRM

w związku z rosnącym zainteresowaniem produktami (kuchniami i nie tylko) firmy Emmi, wiem, że potrzebują osób stale. Projektantów do biura w Grodzisku Mazowieckim i Warszawie, montażystów, technologów. Praca stała. na przestrzeni lat kiedy tu pracuję, warunki się bardzo poprawiły, ale dla ludzi którzy chcą pracować. Ostatnio nawet dostałam samochód służbowy :)

sanog

Kludi
@sanog 11.05.2016, 21:22
tre, jesteś przekonany ? Z tego co słyszłem to firma potrzebowała ludzi doświadczonych ale na zlecenie...

Na stałe! Wszyscy są zarejestrowani i maja umowy na stałe. Wiem bo sama tu pracuje, po 3 miesiącach dostałam stałą.

flis

Cześć, wszystkich którzy szukają aktualnie pracy polecam nowe ogłoszenie firmy EMMI Zabudowy Wnętrz, moim zdaniem warto się zainteresować. Firma Emmi Zatrudni osobę odpowiedzialną za pomiary mebli na wymiar oraz ich rozpisywanie na produkcję Wymagania: - c... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5666074?keywords=&region=

Realista

Poniekąd tak, ale szef zawsze wspomagał nas bezpośrednio w osiąganiu jak najlepszego wyniku. Oddawał do zrobienia projekty, które z góry było wiadomo, że są wygrane.

ekspert

Super firma

Realista

Witam, byłem pracownikiem tej firmy. Realnie można zarobić ok. 4000-4500. Ja akurat się przeprowadzałem i dlatego rozstaliśmy się. Mogę jedno powiedzieć, że szef daje klientów, a my mieliśmy za zadanie zrobić projekt i wycenę i doprowadzić do podpisania umowy. Reasumując było dobrze, ale dla tych co pracowali efektywnie!!!

ducho
użytkownik zarejestrowany

ja znalazłem ich oferty na stronach z ofertami pracy. Jedna propozycja jest ciekawa - projektant wnętrz zarobki od 1800-8000 zł :)

wiesio
użytkownik zarejestrowany

Równiez prosiłbym o informacje w jaki sposób znaleźliście prace w Emmi, bo jak zawsze informacji dla klientów od groma, ale dla pracowników..

ja

Nikt nie będzie trzymał w firmie Emmi osoby która chce zarobić tylko 1800 złotych. Jest to firma która poszukuje tylko ambitnych i nastawionych na sukces współpracowników. Było wielu którzy chcieli "przesiedzieć" pracę i ich nie ma, ale są osoby m. in. tacy jak ja którzy są zadowoleni z zarobków. [usunięte przez moderatora]

Anonim ale my wiemy kto to...

[usunięte przez moderatora] A firma Emmi jest wporządku zawsze colę postawią jak się przyjedzie i to w szklanej butli a kuchnie robią takie ze aż szkoda u kogoś innego robić. Pozdrowienia dla prezesów Emmi

Zostaw opinię o EMMI Zabudowy Wnętrz - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMMI Zabudowy Wnętrz