CARPAKA PAKAELECTRONICS

Mikołów

Opinie o CARPAKA PAKAELECTRONICS

Maaran

nie polecam, nie płacą pracownikom ZUS jeśli tego wymaga umowa, nie są w stanie sprzedać samochodu bo za drogie, upadła firma, komornik nie polecam ani pracownikom ani klientom

mkOne

Carpaka to jeden wielki bajer a nie pracodawca. Prawdziwym właścicielem jest Pan A[usunięte przez moderatora] a nie kto inny jak wynika z dokumentacji. Praca pod rządami Pana A. dla kobiety to droga przez mękę - pan właściciel bardzo lubi zwracać uwagę na cechy fizyczne kobiety i w bardzo niesmaczny sposób komentować je. Oprócz tego nie potrafi zachować odpowiedniej odległości od osoby z którą rozmawia (dla kobiety baaaardzo krępujące). Jeden przypadek propozycji "towarzyskiego wyjazdu" do Niemiec ze szczęśliwym zakończeniem dla właściciela został potwierdzony. Pan A[usunięte przez moderatora] ma ogromny problem z rozdziałem obowiązków - to co w jednej godzinie jest najważniejszym zadaniem na ziemi, za chwile staje się bezsensowną robotą którą należy przerwać w połowie i zacząć inną żeby po trzech godzinach wrócić do pierwszego najważniejszego zadania. I tak wygląda cały dzień pracy kilku osób. Do tego wieczne wmawianie pracownikom, że nie radzą sobie z podstawowymi pracami biurowymi...żenada. Nie dziwi częstotliwość ofert pracy z carpaki pojawiających się na stronach urzędu pracy i portalach, skoro zwolnienia pracowników są jedynie nie uargumentowanym kaprysem właściciela. Dodajmy sobie do tego podejrzane licytacje komornicze majątku firmy i wyłoni się piękny obraz "pracodawcy"

Zostaw opinię o CARPAKA PAKAELECTRONICS - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARPAKA PAKAELECTRONICS