MARIA FISIOR - ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY (BAR ZACHĘTA)

Ossy

Opinie o MARIA FISIOR - ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY (BAR ZACHĘTA)

Rozjebany MAN TGS

Robiłem u nich na S5 (usunięte przez administratora) i kłamcy nie polecam (porsche trzeba za coś tankować) biedaki (usunięte przez administratora) Pozdro dla nich

MACIEJ

Fishor i Ossy , to nierzetelne firmy. UWAGA: NIE PŁACĄ NALEŻNYCH KWOT ZA DOBRZE WYKONANĄ PRACĘ. Zdecydowanie nie polecam współpracy i pracy z tym firmami. MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI.

Krzysztof

UWAGA! Firma fishior jest powiązana z firmę Ossy. Nie płacą, oszukują. CZYTAJCIE OPINIE NA TEMAT FIRMY ZRB OSSY.

Zostaw opinię o MARIA FISIOR - ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY (BAR ZACHĘTA) - Ossy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARIA FISIOR - ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY (BAR ZACHĘTA)