Bogmar PPHU

Bielsko-biała

Opinie o Bogmar PPHU

Mati

A ja wam powiem tak. Z zakładem pracy to miejsce nie ma nic wspólnego. Jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Właściciele są tak łasi na pieniądze, że jak by mogli to by gó... spod siebie zjedli. Pracownik jest tam nikim. Jedynie marionetką to oszukiwania. Pracuje się tam na akord. Czyli ile zrobisz tyle zarobisz. O premiach, dodatkach zapomnijcie. Stawki są lekko mówiąc głodowe, że szybkim szwaczkom ciężko wyrobić minimalną krajową, a tym co wyrabiały trochę więcej Pani szefowa zabrała premie motywacyjne (uzależnione od produkcji) bo musi dopłacać słabszym do najniższej krajowej a bilans musi wyjść na zero. Jeszcze dla dodatku często stawki za pracę były "przypadkiem" przy wypłacie obniżone. I ten c sobie nie pisał i liczył był w po prostu okradany. Ot taka firma.

Lucyna
@Mati 29.10.2016 20:15

Ja pracuje w tej firmie ponad 10 lat i uważam inaczej ! Jestem zadowolona nie ma problemu wynagrodzenie na czas. Mati nie kojarzę za bardzo Panów w tej pracy (specyfika) czy ty przypadkiem z drzewa się nie urwałeś...

Paulina

Byłeś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Bogmar PPHU? Co więcej możesz napisać o jej przebiegu? Czy coś podczas niej szczególnie Cie zaskoczyło? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

@gosc a skąd Ty możesz w takim razie wiedzieć takie rzeczy, skoro pracownikiem nie jesteś?

agnieszka

nie wiem skąd dane o 2000zł, pracuje tam i z tego co wiem, to nie mozna na tyle liczyc- zadnych innych benefitów. w biurze zarobki ponizej 1700zł, na produkcji nie wydaje mi sie aby zarabiali wiecej- do tego pracują na akord- jak na zakłąd pracy chronionej przystało;-) jeśli chodzi o przedstawiciela handlowego to szukają ale do sprzedaży automatów BHP a nie środków BHP czy odzieży roboczej

tomek

NIe wiem skąd info o 2000zł?? a post ze mozna zarobic czasem 4-6 tys złotych jako przedstawiciel- to jakis zart chyba;-)) pisze z autopsji

x

Naprawdę omijajcie tą firmę z daleka. Zakład pracy chronionej tylko z nazwy, wyzysk straszny, atmosfera nie do zniesienia, za sprawą wszechwładnej szefowej i jej syna. Urządzili z firmy prywatny folwark, gdzie ludzie są pomiatani za najniższą krajową. Wykorzystywani do sprzątania domu właścicieli, mycia im aut, chodzenia po zakupy itd. rotacja w dziale handlowym była taka,że w 3 miesiące przewinęło się 5 osób. Krawcowe wykorzystywane do oporu za psie pieniądze. W firmie zostają tylko desperaci, którzy naprawdę nie mogą znaleźć innej pracy i mają nóż na gardle. Zdecydowanie odradzam

gosc
@x 22.01.2016 17:41

tu masz racje,ale ta firma niedlugo bedzie wykorzystywacpracownika. Bardzo szybko o tym bedzie glosno. Nie jestem pracownikiem tej firmy ale uzbieralo sie troche i wesolo im nie bedzie. n

gosc
@x 22.01.2016 17:41

Marian

Józek, rozwiń temat. Zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji na PH i nie mam pojęcia na jakie zarobki, benefity, atmosfere mogę liczyć.

Edek

up Józek możesz rozwinąć temat bardziej .

Józek

Omijajcie tą firmę z daleka.

roll
@Józek 16.10.2015 20:13
Omijajcie tą firmę z daleka.

Czy na prawdę ta firma oszukuje pracowników ? Jeżeli tak dlaczego nie wkroczyła tam jeszcze PIP ?

Zostaw opinię o Bogmar PPHU - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bogmar PPHU