Polskie Domy Wojciech Padamczyk

Opole

Opinie o Polskie Domy Wojciech Padamczyk

KJan

Nie polecam tej firmy !!! To czysta kpina !! Banda cwaniaczków o podłej reputacji, ludzie uważajcie na nich!!

Podwyk

Witam Firma katastrofa ostrzegam wszystkich podwykonawców, spółka notorycznie nie realizuje płatności w terminie. Trzeba dzwonić i żebrać o swoje należności miesiącami. Ja po pół roku nie otrzymałem całośći. Cały czas się słyszy śpiewkę ze za tydzień ze na koniec miesiąca itp. Nie polecam. Nic tak nie irytuje człowieka jak gość nie ma żeby zapłacić żałosnych 50K a na budowe przyjeżdza nowym CLS-em.

KDeb

Polecam! Nigdy nie zdarzyło się żeby wypłata nie była na czas. Dodatkowo, dla naprawdę dobrych pracowników co miesiąc premię (200-300zł)!! Uczciwy pracodawca który szanuje ludzi.

Marcin
@KDeb 18.01.2016 09:49

Chyba to developer napisal. Radze sprawdzic bo to firma garazowa...

Zostaw opinię o Polskie Domy Wojciech Padamczyk - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Domy Wojciech Padamczyk