PPHU Blak-Mens Kazimierz Rzeźnik

Opalenica

Opinie o PPHU Blak-Mens Kazimierz Rzeźnik

Pracownik - zlecenie

Witam. Nie polecam pracy w tej firmie. Właściciel nie wypłaca pracownikom, zwłaszcza tym pracującym na zlecenie pieniędzy na które zapracowali. W moim przypadku nawet nie zostałem poinformowany, że nie mam dalej pracować dla firm. Przez przypadek dowiedziałem się o tym od osób postronnych. Uważajcie na tą firmę.

marcel
@Pracownik - zlecenie 19.11.2013 13:06

Czy mogę prosić Pana o kontakt ?

Zostaw opinię o PPHU Blak-Mens Kazimierz Rzeźnik - Opalenica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Blak-Mens Kazimierz Rzeźnik