Wojda Barbara Centrum Usług Muzyczno - Fotograficznych "RAFAELLO"

Oświęcim

Opinie o Wojda Barbara Centrum Usług Muzyczno - Fotograficznych "RAFAELLO"

Model

Nie polecam współpracy z firmą Centrum Usług Muzyczno-Fotograficznych "RAFAELLO", a szczególnie z Panem Rafałem Wojdą - "fotografem". Nie wywiązuje się on z podpisywanych wcześniej umów na wykonanie zdjęć i ich publikację. Po zakończeniu sesji, kontakt z Panem Wojdą się urywa, nie odbiera on telefonów, nie odpisuje na e-maile, nie ruszają go nawet przedsądowe ani sądowe wezwania do zapłaty. Jeśli nie chce się zostać oszukanym, lepiej nie korzystać z usług ww. firmy. Ponadto jakość wykonanych zdjęć pozwala stwierdzić, że Pan Rafał nigdy nie trzymał aparatu w ręku. Zdjęcia są nieostre, widać na nich piksele, postać jest źle oświetlona, kadrowanie i kreatywność pozostawiają wieeeeele do życzenia. A obróbka zdjęć i efekt końcowy to istna MASAKRA. Moja opinia potwierdzona jest współpracą z firmą, zawieranymi umowami oraz zdjęciami.

Zostaw opinię o Wojda Barbara Centrum Usług Muzyczno - Fotograficznych "RAFAELLO" - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojda Barbara Centrum Usług Muzyczno - Fotograficznych "RAFAELLO"