IMPEL TECH SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tu pracuje się naprawdę za DARMO za maj wypłaty nie ma za czerwiec nie ma

do wkurzonego szopena
@Wkurzony 29.06.2016 07:41
Tu pracuje się naprawdę za DARMO za maj wypłaty nie ma za czerwiec nie ma

Gdzie Ty człowieku pracujesz.Wszystko moża powiedzieć o tej firmie, wszystko można zrobić, szkalować, stosować mobing, nie dać umów, kombibować, kłamać, można nawet nie wypłacić części wynagrodzenia, ale nie to, że ich nie ma na czas to wierutna bzdura. I to nie są wcale złote góry,degradacja, puste obiecanki itp. choćbyś nie wiem jak się starał. stawki w innych firmach może i piękne, ale nie wypłacają wynagrodzeń na czas albo całych wypłat.

Zostaw opinię o IMPEL TECH SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPEL TECH SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ