AMG.NET

Opinie o AMG.NET

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Powiedzcie co się dzieje teraz w AMG.NET? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

Tymek
 Opinia

Czu zmieniło się w firmie na plus? Ostatnio niektórzy narzekali ale teraz jest taka cisza i uważam , że musi być dobrze!!!

Były pracownik AMG
@Tymek 01.12.2017 17:30

Jak się mogło coś zmienić, skoro firma już nie istnieje...

Marta
 Opinia

Czy pracował ktoś w AMG.NET jako Tester oprogramowania - QA Engineer? Jakie trzeba spełniać wymagania, aby dostać się na to stanowisko? Takie informacje będą potrzebne tym osobom co chcą aplikować.

zenek
 Opinia

startowalem tam kiedys na stanowisko seniora programisty... pierwsze wrazenie bardzo dobre. fajbe biuro, fajne pierwsze wrazejie. testy zrobilem podobno lepiej niz 80% zatrudnionych w firmie. a potem nic. ani witaj w nowej pracy, ani pocaj nas w doope... nie mam problemu z zadna z obu opcji, ale na milosc boska. szanujmy swoj czas! jakas zobowiazujaca odpowiewiedz to chyba nie za duze wymagania.... po paru dniach zadzwonilem sam, zeby sie jakos okreslili. znowu nic. nie bede sie wyglupial i tracil czasu na czcze gadanie. znam biegle kilka jezykow i mam z 15 lat doswiadczenia w miedzynarodowych projektach, nie musze szukac pracy! praca szuka mnie. 2 tygodnie pozniej bylem dogadany z inna firma. dostalem 1000 pln miesiecznie wiecej na start i premie w wysokosci 2 miesiecznych pensji zamiast jednej do tego home ofice mimo ze nie jestem kontrktorem tylko mam zwykla umowe o prace. nowy pracodawca. jest ok. nie mniej i nie wiecej. socjal ok, robota ok, atmosfera ok.pracuje tam juz pare lat. rpobota jak na moja obecna sytuacje calkiem spoko...

fghj
 Opinia

@Programista no jezeli w ogloszeniu nie napisali ile wynosi wynagrodzenie to pewnie nie chca tak o tym mowic..mysle ze akurat rozmowa kwalifikacyjna jest dobrym momentem do tego zeby sie o cos takiego zapytac nie uwazacie? oni na pewno Ci odpowiedza..

Programista
 Opinia

Na ile moge liczyc jako Java junior developer w firmie?

Opinia

trafiłem tu przypadkiem, widzę, że zamiast opinii trwa dyskusja odnośnie wynagrodzeń. Akurat kwestia wynagrodzenia jest rzeczą indywidulaną, rpracownik podejmuje ostateczną decyzję czy chce pracować za taką kasę czy nie - prosta sprawa. Raczej nikt nie wspomina, że : każdy pracownik ma możliwość zakupu Benenfitu za 5 dych, ma Medicover, wypłatę na czas, super atmosferę w pracy, kawę z ekspressu/sypaną/rozpuszczalną/herbaty owocowe zielone, jabłka etc wg upodobań, 2 razy do roku imprezy z open barem, 2 razy do roku święta z poczęstunkiem, karty Amex wg zapotrzebowania, możliwość założenia klubu zainteresowań, gdzie firma pokrywa 90% kosztów z tym związanych, luźne rozmowy na korytarzach, intergrację (a nie ąę, każdy jest na Ty), co roku eweluacje = podwyżki, zmiany stanowisk, support: hr, it, front na miejscu. To jest mega ważne.

n.
 Opinia

ja pracuje w AMG i jestem bardzo zadowolona. W chwili obecnej są programy staży płatnych ( z tego co wiem jest to całkiem dobra kasa jak za staż). Atmosfera taka jak napisał student. polecam, nic nie szkodzi spróbować :)

w
 Opinia

możesz aplikować tutaj: ( usunięte przez administratora )/ żeby nie wypaczać obrazu pracy w AMG, jest też sporo osób które pracują od 8 plus lat. Każda firma musi mieć pewne proporcje juniorów i seniorów, a że po kilku latach junior jest seniorem, to naturalne jest że część odchodzi :)

radek
 Opinia

Siemanko - szukam stażu informatycznego - dla studenta studiów na kierunku informatyka - w łodzi. Wiecie może czy AMG.net jest otwarty na tego typu współprace? a może ktoś już odbywał u nich staż i mógłby się podzielić wrażeniami? i czy warto czy nie warto? najlepiej żeby był płatny żeby sobie dorobić przy okazji, ale chce zebrać doświadczenie do Cv, więc w sumie bezpłatnym też nie pogardzę

mhm
 Opinia

No wszystko się zgadza, AMG.net to święta firma na start. Przyjmują bez żadnego doświadczenia (byle dobrze na testach wypaść), ba nawet lepiej bez doświadczenia (nawet w trakcie studiów) bo nie się przecież wtedy nie ma wymagań finansowych :) Lipa zaczyna się po kliku latach, bo obowiązków przybywa a Ty dostajesz "pod skrzydła" kliku takich Juniorów w projekcie... masakra totalna. Takie dodatkowe obowiązki nie wiążą się z niczym poza większą ilością pracy, bo najczęściej takie osoby nie mają (bo skąd) doświadczenia i z każdą rzeczą uderzają do Ciebie. No ale kto powiedział, że całe życie należy pracować w jednym miejscu (dużo osób właśnie po 3-5 latach ucieka), ogólnie polecam.

leszek
 Opinia

mlody ale reklamę zrobiłeś. Pracuje w AMG kilka lat i zdarza mi się rekrutować osoby. Na juniorskie stanowiska najważniejsze jest: 1. zaangażowanie 2. chęć rozwoju 3. otwartość i najlepiej jakieś powiązanie z IT (np. studia, albo zainteresowanie IT ;) ) rekrutacja to: 1. Test analityczny - standardowy test tutaj przykłady (w amg jest po polsku i jest łatwiejszy): http://www.shldirect.com/en/practice-tests/ 2. Test ze znajomości ang - coś trzeba napisać po ang 3. Rozmowa z HR i osobami z Twojego działu PS Proszę na rozmowie pamiętajcie, ze liczy się otwartość i zaangażowanie; nie ma głupich odpowiedzi, a najgłupsze co możecie zrobić to patrzeć w podłogę i nic nie mówić ;)

mlody
 Opinia

#student - amg właśnie lubi przyjmować Świeżaków i szkolić ich pod siebie, ja właśnie tak zaczynałem. Na początek dostałem 2100 netto, po roku podwyżka do 2500 czyli nie najgorzej. Od samego początku przysługuje Tobie prywatna opieka medyczna, czasem bilet do kina wpadnie + można zapisać się do klubu davay i otrzymywać dofinansowywanie na swoje hobby. Atmosfera w pracy odpowiednia, czasem zdarzają się jakieś nadgodziny ale tylko sporadycznie, max 2-3 razy w miesiącu. Przełożeni w porządku, traktują Ciebie jak kolegę a nie podwładnego którym można pomiatać, nie odmówią nawet wyjścia na piwo :)

student
 Opinia

Ja podobnie kojarzę ich z targów pracy hehe, za miesiąc bede absolwentem, to i przeglądam ulotki które pozbierałem na targach. Wiecie może, czy tutaj przyjmują niedoświadczone osoby? Jak jest ze szkoleniami, kursami, certyfikatami przez pierwsze miesiące pracy? Bo chyba musi byc tego sporo, czy tez uczy się od innych pracowników?

Tak2Nie

ajax
 Opinia

Ja firme AMG.NET kojarzę przede wszystkim z targów pracy dla studentów politechniki warszawskiej. z tego co zapamiętałem rozmowy podczas targów były na dobrym poziomie. Teraz mysle, czy nie zaaplikować, ale mam jeden problem - brak doświadczenia. Myślicie, że jest duża szansa, ze mnie przyjmą? Pozdrawiam.

arbuz
 Opinia

Pracuje w AMG.net od 4 lat w oddziale Wawa. Na projektach jestem zazwyczaj analitykiem biznesowym/systemowym. Firma oferuje stabilne zatrudnienie, ma ciekawych klientów, kontakt z technologiami i metodykami, które są aktualnie na czasie. Można się załapać również na jakieś wyjazdy zagraniczne. Ogólnie jest sporo różnych działów, można znaleźć coś, w czym czujemy się nieźli. Zarobki są okej, ale trzeba sobie wywalczyć dobrą pensje na start, bo później z podwyżkami jest ciężko (dlatego warto tam wjechać już jako w miarę doświadczony zawodnik). Jeśli chodzi o oddział w Łodzi to słyszałem, że płacą dużo gorzej. Bardzo ładna siedziba firmy w dobrej lokalizacji (przy metrze). Spoko socjal (medicover, multisport, paczki na święta). Raz do roku premia w wysokości ok 1 miesięcznej pensji. Polecam.

K
 Opinia

z tego co pamiętam to prosty tekst do przetłumaczenia i coś łatwego do napisania po angielsku. co do umowy to z tego co wiem, to na praktykach była umowa zlecenie - IMO da się dogadać z HRem.

mariposa
 Opinia

jak wygląda test z angielskiego? idę w środę na rozmowę, nie wiem czego się spodziewać po tym teście.

tralalala
 Opinia

Ogólnie rzecz biorąc, to jestem po 1. rozmowie na praktyki programistyczne w wawie (pierwszy raz w tym roku ruszyły) i jestem mile zaskoczony. Jedna Pani, 3 osoby do przetestowania (Razem ze mną) 3 testy -> z anglika, algorytmiczny i myslenie analityczne. Było spoko, czekam na odzew na kolejny etap. Zastanawiają mnie tylko zarobki. Umowa nawet dla studenta na praktykach jest o prace (wolalbym chyba umowa-zlecenie).

Patryk
 Opinia

W ogóle ile AMG.NET ma ogłoszeń na swojej stronie, nawet dziś pojawiło się nowe, widać ich rozwój w górę.

Edward
 Opinia

@Eryk, są firmy, które dają więcej na start, ale owszem, AMG.NET chyba nie wypada w tej klasyfikacji tak najgorzej.

werq
 Opinia

Te 1700 netto to raczej lekkie niedoszacowanie. Zaczynalem pracę na stanowisku mlodszego specjalisty i na starcie bylo 2 tys bez zadnych negocjacji

Michał
 Opinia

jeśli dążysz ku rozwojowi to nie sugeruj się gowork przy wyborze pracodawcy. Idź na testy parę minut wcześniej, sam oceń jaka panuje tam atmosfera między pracownikami itd.. To zazwyczaj da się wyczuć po paru minutach przebywania w firmie.

Opinia

Mnie nie pytaj, to bzdury wymyślone przez dział HR.

?
 Opinia

to po cholerę rekrutacja jest 2 etapach?

Opinia

Obowiązki? Pytaj na rozmowie, a jeżeli chodzi o zarobki to nie licz na więcej niż 1700 zł.

?
 Opinia

mam pytanie o stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Systemów? jakie obowiazki, zarobki?

iguanodon
 Opinia

Jeżeli chodzi o zarobki: ja zarabiałam 2500 brutto na stanowisku Młodszego Konsultanta. Ale jeżeli szukacie pracy w konsultingu, to nie w Łodzi. Tu to się tylko tak szumnie nazywa. A generalnie albo będziecie rysowaczami, albo telemarketerami, którzy ciągle odbierają maile lub telefony.

jasiek
 Opinia

klasyka co lepsi już siedzą za granicą nie ma co pisać zwyczajnie przykumać anglika(usunięte przez administratora)

Tomek
 Opinia

Nie polecam! W moim przypadku... Godzina czekania "w pokoju bez klamek i okien". Dwie osoby siedzące na przeciwko Ciebie i zadające pytania - na zmiane/przemiennie (w pośpiechu). Przez co skupić się nie można było na nawiązaniu kontaktu - jak na przesłuchaniu na policji, a może nawet gorzej. Na koniec, "odezwiemy się w ciagu 2 tyg." ;-) Oferta w internecie cały czas jest, a w Łódzi informatycy pracy nie maja.

Zostaw opinię o AMG.NET - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMG.NET

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.