"SAWAF" ANDRZEJ WIĘCŁAWSKI, ANNA WIĘCŁAWSKA, SEBASTIAN WIĘCŁAWSKI SPÓŁKA JAWNA

Radomsko

Opinie o "SAWAF" ANDRZEJ WIĘCŁAWSKI, ANNA WIĘCŁAWSKA, SEBASTIAN WIĘCŁAWSKI SPÓŁKA JAWNA

uczciwy klient

nie polecam firmy SAWAF WIĘCŁAWSKA na ul. Skoczynskiego 16 ta stara oszukuje i podrabia podpisy na fakturach pózniej je wysyła do domu i karze zapłacic za cos co już zapłacone moja sprawa jest w prokuraturze i jej wyrobie koło dupy starej piz.... ponadto oszukuje na klejeniu i płycie a obsługa w biurze nadaje sie w piecu palic, lub kury karmic.

Zostaw opinię o "SAWAF" ANDRZEJ WIĘCŁAWSKI, ANNA WIĘCŁAWSKA, SEBASTIAN WIĘCŁAWSKI SPÓŁKA JAWNA - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SAWAF" ANDRZEJ WIĘCŁAWSKI, ANNA WIĘCŁAWSKA, SEBASTIAN WIĘCŁAWSKI SPÓŁKA JAWNA