Platworma wiertnicza

Aberdeen

Platworma wiertnicza

Opinie o Platworma wiertnicza

Hej, pracuje ktoś teraz na platformie wiertniczej w Aberdeen? Poradziłbym sobie bez języka? Dużo Polaków tam pracuje? Jakie wynagrodzenie? Po ile godzin dziennie trzeba robić? Jakieś nadgodziny? Pozdrawiam.

tak pracuje pry koszerwaczi platwormy na mozu ruzne bywa ale tesz platwormy preciw lotnicze cyli mamy tam placuwke terenowom wieczej powino powsztacz wieczej polskich platwor ale ile taka platworma kosztuje cy szom jakiesz ine rodaje platform morszkich [usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o Platworma wiertnicza - Aberdeen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platworma wiertnicza