Leann Stańczyk S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Leann Stańczyk S.A.

Grek

Idealnych firm nie ma a niektórzy maja pewnie problem z chęcią do pracy więc narzekają.

Szultz

Gdy tylko wspomnę pracę dla Stańczyków to mi się robi żal tych osób które muszą tam pracować. Organizacja pracy na poziome -2 , zarobki słabe , a do tego poza CNC to kadra zarządzająca na bardzo niskim poziomie. Nie polecam

Ale bardzo prosiłabym o nieobrażanie nikogo na forum, dobrze? To do niczego nie prowadzi, a spowodować może tylko niepotrzebne dyskusje. Skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Leann Stańczyk, to rozumiem, że w jakiś sposób jesteś związany z tą firmą. Napiszesz, jakie widzisz plusy i minusy pracy w niej?

@lean ukraina stańczyk wiesz może czy firma aktualnie zatrudnia Polaków czy nastawia się już na pracowników z Ukrainy? @Żona Ukraińca Na tym forum zależy nam na jak najlepszym poznaniu prawdziwego obrazu firmy Leann Stańczyk. Czy według Ciebie problem zupy jest rzeczywistym problemem dla pracowników tej firmy?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Leann Stańczyk S.A. na stanowisko Asystent / Asystentka Produkcji? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

@Zorro Forum GoWork.pl nie jest miejscem na opisywanie prywatnych spraw pracowników. Jeżeli masz zastrzeżenia do atmosfery w firmie Leann Stańczyk Spółka Akcyjna może warto na ten temat porozmawiać z przełożonym? Czy w tej firmie istnieje zmianowy tryb pracy? Czy przerwy wliczają się do godzin pracy? Czy nowy pracownik może liczyć na umowę o pracę?

Pracowałem spawałem akord zarąbisty pot ścieka po przedziałku w rowie przerwy na papierosa raz na 2 godz dzwonek się odzywa pracujesz na akord a jak zgłosisz odliczają ci godzinówki. po pierwszej wypłacie 2 dni nie wyrobiłem akordu policzono mi godzinówki 90 zł na rekę resztę mieś. wyrobiłem akord i nieco ponad policzono mi godzinówki mimo umowy akordowej rozwiązałem umowę zlec. (usunięte przez administratora) Wiem że paru chłopaków pracowało na montażu wyrabiało akord ładnie 130-50% ale po paru dniach zrezygnowali na okresie próbnym (usunięte przez administratora) Większość pracowników za wschodu nie mam im nic do zarzucenia normalni fajni ludzie. Max zarobisz 3000 na rękę jak wyrobisz 150 normy każdego dnia ale z mojego doświadczenia odradzam zapiernicz na maxa. polecam raczej inne firmy w słupsku tutaj kariery nie zrobisz.

@Leon Czy sądzisz, że większość negatywnych opinii wyrażona w tym wątku jest bezpodstawna? Jak sobie radzisz w firmie Leann i czy z Twojego punktu widzenia jest to firma warta zaufania? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na Twoim stanowisku i jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy? Merytoryczna wypowiedź może pomóc przyszłym pracownikom w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Leon

Może w miejsce ciągłych obserwacji kierownictwa weźcie się do pracy? Będziecie mieć lepsze wynagrodzenie!!!

Olek

Jak ktoś nie lubi pracować to musi znaleźć powód żeby oskarżać firmę. Tylko dlatego, że oczekują pracy

@Piotrek hej jeśli chodzi o umowy to na każdym stanowisku są inne, czy była jakaś możliwość, aby awansować na stanowisko, gdzie dają umowę o pracę? @Piotr...co było powodem rezygnacji z pracy? Czy były to tylko opinie innych współpracowników?

nik

witam praca dobra nie prawda ze niema umów o prace kadrowa w porządku wszystko ci załatwi płace normalne jak wszędzie tu jest na czas jak chcesz dorobić to niema problemu możesz pracować w soboty to masz 100 płacone a te złe opinie kto pisze to len ja bym też nie płacił za darmo tu jest selekcja zostaje ten kto chce pracować a z umowom niema problemu polak by chciał zarobić 5000 i nic nie robić a co do Ukraińców my też jezdzilismy do Niemiec za pracom każdy chce zarobić a co do majstrów i do kierownika są normalni ludzie zawsze ci pomogą

2w3e43

to dobrze ze atmsofera jest dobra @kejko :) fajnie tez ze oferowane sa umowy o prace ciekawe tylko czy tak jest jednak na kazdym stanowisku w firmie tutaj?

firma ok tylko nic nie daja na swieta zadnej kasy albo bonów porazka

MIGOMAT

jak dla mnie firma spoko. atmosfera przyjazna tylko co niektórzy zamiast robić paplają 8h o pierdołach lub załatwiają prywatę w pracy a zarabiają niemałe pieniądze... zamiast takich fizyczni na produkcji mogliby zarabiać więcej ale to się raczej nie zmieni przy obecnym kierowniku...

Zostaw merytoryczną opinię o Leann Stańczyk S.A. - Słupsk

• Jak się pracuje w Leann Stańczyk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Leann Stańczyk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leann Stańczyk S.A.?

Leann Stańczyk S.A.