GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO PROJPRZEM SPÓŁKA AKCYJNA

Gliwice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO PROJPRZEM SPÓŁKA AKCYJNA

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO PROJPRZEM SPÓŁKA AKCYJNA

iza

Nie możesz ich oceniac pod tym względem, że nie odpwoiedzieli na twoje cv. wiocznie oprocz ciebie był ktoś inny, komu odpowiedzieli i przyjeli go do pracy. Ja od dawna nie widziałam żadnych aktualnych ofert w sprawie pracy.

mgr inż.

pięć miesięcy temu wysłałem CV na stanowisko: Projektant w specjalności konstrukcyjno-budowlanej i cisza... ogłoszenie zostało "zaktualizowane" o zmianę daty w nr referencyjnym z 2013 na 2014 W "profesjonalnych" firmach odpisują na otrzymaną korespondencje albo że nie spełnia się wymagań (moje kwalifikacje aż nadto spełniają) albo dla "zasady" zapraszają na rozmowę. W GBPBP najwyraźniej ani "profesjonalizmu" ani "zasad" nie ma. Co do mnie to dzięki "braku odpowiedzi" z ich strony zdecydowałem się na kupno biletu w jedną stronę na Wyspy i po 2 tygodniach od przybycia dostałem pracę za niecałe 2,5 tys Ł netto. Jeżeli masz coś w głowie, umiesz angielski (co np jest wymogiem w ogłoszeniu GBPBP) to nie trać czasu na wysyłanie do nich CV na które nawet nie raczą odpisać, w UK pracy jest dużo a inżynierów mało :)

Proszę o odpowiedź

piotr438 - 2010-12-22 12:19:37 Witam Was, Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem Spółka Akcyjna jest bardzo dobrą firmą. Praca z tą firmą jest bardzo przyjemna. Szybki kontakt idużo ciekawych ludzi. Chciałbym z całą pewnością polecić Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem Spółka Akcyjna.Pozdro dla wszystkich. Czy ktoś może powiedzieć jak wygenerować tę powyższą automatyczną wypowiedź z losowym nickiem? Chcę zareklamować firmę i widzę ze kolejny pracodawca korzysta z tego generatora opinii.

Zostaw opinię o GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO PROJPRZEM SPÓŁKA AKCYJNA - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO PROJPRZEM SPÓŁKA AKCYJNA