Opinie o Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A. w Gliwice

Nepotyzm Nowy wpis

Nepotyzm króluje. Zresztą kogo to ma dziwić w tym kraju. Ambitnym odradzam, szkoda czasu będzie tylko frustracja. Brak rozwoju, stagnacja. Jak się nie rozwijamy to się cofamy. Praca dla przeciętniaków takich zresztą lubią, bo taki niewymagający typ siedzi cicho i jest podporządkowany. Łatwo się zarządza. Ciekawe czy opinie usuną ? Pewnie tak bo odstraszy ew. ambitnych ? Szkoda marnować życia, bo mamy tylko 1 no chyba, że ktoś 40+ czy 50+ to ciepła posada zagwarantowana do emerytury lub śmierci.

Ania Nowy wpis

Jak dzielicie się projektami?

iza Nowy wpis

Nie możesz ich oceniac pod tym względem, że nie odpwoiedzieli na twoje cv. wiocznie oprocz ciebie był ktoś inny, komu odpowiedzieli i przyjeli go do pracy. Ja od dawna nie widziałam żadnych aktualnych ofert w sprawie pracy.

mgr inż. Nowy wpis

pięć miesięcy temu wysłałem CV na stanowisko: Projektant w specjalności konstrukcyjno-budowlanej i cisza... ogłoszenie zostało "zaktualizowane" o zmianę daty w nr referencyjnym z 2013 na 2014 W "profesjonalnych" firmach odpisują na otrzymaną korespondencje albo że nie spełnia się wymagań (moje kwalifikacje aż nadto spełniają) albo dla "zasady" zapraszają na rozmowę. W GBPBP najwyraźniej ani "profesjonalizmu" ani "zasad" nie ma. Co do mnie to dzięki "braku odpowiedzi" z ich strony zdecydowałem się na kupno biletu w jedną stronę na Wyspy i po 2 tygodniach od przybycia dostałem pracę za niecałe 2,5 tys Ł netto. Jeżeli masz coś w głowie, umiesz angielski (co np jest wymogiem w ogłoszeniu GBPBP) to nie trać czasu na wysyłanie do nich CV na które nawet nie raczą odpisać, w UK pracy jest dużo a inżynierów mało :)

Proszę o odpowiedź

piotr438 - 2010-12-22 12:19:37 Witam Was, Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem Spółka Akcyjna jest bardzo dobrą firmą. Praca z tą firmą jest bardzo przyjemna. Szybki kontakt idużo ciekawych ludzi. Chciałbym z całą pewnością polecić Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem Spółka Akcyjna.Pozdro dla wszystkich. Czy ktoś może powiedzieć jak wygenerować tę powyższą automatyczną wypowiedź z losowym nickiem? Chcę zareklamować firmę i widzę ze kolejny pracodawca korzysta z tego generatora opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A.?

Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.

Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A.