POWIEDZ TAK Barbara Godziszewska

Zamość

Opinie o POWIEDZ TAK Barbara Godziszewska

Alicja

@Elżbieta dla Ciebie praca była za ciężka, ale nie oznacza, że nie ma osób, którym praca by odpowiadała. Rozumiem, że sama współpraca z POWIEDZ TAK Barbara Godziszewska jest oceniana przez Ciebie na plus i poleciłabyś pracę?

Elżbieta
@Alicja 15.11.2017 13:55

Nie mam żadnych zastrzeżeń do tej firmy. Po prostu nie zdawałam sobie sprawy ile pracy kosztuje przygotowanie dekoracji ślubnej. Teraz przebywam za granicą tu inaczej traktuje się pracownika, niestety gorzej. Miło wspominam ten czas to praca dla kreatywnych daje mnóstwo radości ale jest ciężka

Elżbieta

Wspolpracowalam z firmą Powiedz tak. Cóż mogę powiedzieć jest to bardzo ciężka praca. Firma zamawia kwiaty w Holandii, dostawy są dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Powiem szczerze że nie widziałam nigdy takich ilości... W żadnej kwiaciarni a pracowałam w kilku. Kwiaty trzeba wyczyścić zaraz po dostawie i zajmuje to kilka godzin. Atmosfera jest ok. Ale dla mnie to za ciężka praca. Samo napełnianie tych boxow na wodę zajmuje godzinę. Ja teraz pracuje w sklepie. Podglądam na fejsbuku co dziewczyny robią i kilka razy zamawiałam u nich kwiaty mają pojęcie i zdrowie że stali

Klaudia

Powiedz tak to firma profesjonalna. Nam uratowała dzień wesela...spotkaliśmy się przez przypadek. Zaznaczam, że nie byliśmy Klientami tej firmy. Sytuacja, która przydarzyło nam się pod kościołem. Moja krawcowa chcąc abym miała talię osy przygotowała mi mocno ciasny gorset. To chyba właścicielka była pod kościołem z taką druga Panią. Pojechaliśmy pod kościół. Już w aucie czułam się słabo. Wysiadam z samochodu... I czuję, że coraz trudniej mi oddychać Mój przyszły mąż, druhna... Nikt nic nie zauważył. Nie wiem jak ona to zauważyła... Przechodziła obok ta w dredach Co się dzieje? Zapytała... Ja nie byłam wstanie nic powiedzieć. Pani nie może oddychać...dalej akcja nabrała tempa. Rozwiązała mi gorset i wreszcie mogłam złapac oddech. To nie koniec. Bo sznurka było za mało abym mogła dalej funkcjonować... Wykopała spod ziemi, dosztukowala i powiedziała Teraz będzie dobrze. Proszę się nie stresować. Wygląda Pani pięknie. Ja będę jej wdzięczna bo nie wiem jak by to się mogło skończyć. Byłam tak zestresowana, że nawet nie zdążyłam jej podziękować. To czynię teraz. Dziękuję

Alicja

Nadal pojawiają się opinie klientów. A chętnie usłyszymy perspektywę pracownika. Dodatkowo może pracownicy mogą powiedzieć czemu kolor kwiatów był inny niż klient sobie zamówił?

@Alicja 14.09.2017 11:07

Z perspektywy byłego pracownika mogę jedynie powiedzieć, że praca wymagająca kondycji fizycznej i psychicznej, dla kreatywnych i ogarniętych osób. Dobrze byłoby aby po drugiej stronie byli klienci albo zdecydowani, albo ufający profesjonalistce jaką bez wątpienia jest szefowa. I tu tkwi jak sądzę sedno "kolorowego" problemu. Może się okazać, że kolor to pojęcie względne. I tak mogło być tym razem. Nie wykluczłabym też prozaicznego powodu potocznie zwanego "z braku laku...". W grę wchodzi pomyłka lub zwyczjne nieporozumienie. Wszystkie opcje są możliwe w tym szalonym biznesie, ale jedno jest pewne wszystko musi być wyjaśniane. Myślę, że wystarczyło zapytać, a w razie czego zarządać rabatu. Zawsze można się dogadać.

Aurelia

Powiedz tak-? Przykre rozczarowanie w ten wyjątkowy dla mnie i męża dzień... pani Basia ma swoje lepsze i gorsze "dni", raz jej się uda raz u nie u nas wypadło to drugie... na pierwszym spotkaniu wymaga ode mnie pełnych nazw kwiatów i innych wyczerpujących informacji a w twój dzień nie potrafi odróżnić różu od fioletu... ehh

Ada

Nie sądzę aby pani Barbara szukała pracowników. Jeśli już to tylko stażystów. Takie ogłoszenia wiosną się pojawiają z wiadomych względów: ruszają staże i zaczyna się sezon weselny. Po stażu nie można liczyć na pracę. Po prostu nikogo nie potrzebują. Martwy sezon obskoczą same tzn. pani Ania z szefową. Taki biznes.

erf

@prawdziwa no wiesz taka jest prawda ze takie rzeczy to jednak nigdy do tanich nie naleza bez względu na to gdzie się nie ruszysz ale jeżeli to ejst jednyy dzień to chyba jednak warto zainwestować prawda?

prawdziwa

trochę drogo ale mają ładne rzeczy,w sumie taniej można znalezc cos w necie.Ale właścicielka jest miła,więc nie mam powodów kłamac.Biznes to biznes,tu nie ma sentymentów.

Ada

Księgowy czy co? Jakiś ten Twój wpis całkiem bez sensu jest.

Ada

Ale się ubawiłam. Jak pracujesz kilkanaście godzin dziennie to wyżywienie to faktycznie jest standard, a nie dobrodziejstwo. Transport - czy oznacza to, iż firma zapewnia transport z pracy i do pracy? Czy cieszyś się, że po dekoracji sali w Pcimiu nie musiałaś sama wracać do firmy? Ciuchy - dostałaś firmowy t-shirt, super. Tylko to wszystko to standard, norma, a nie bonus.

Ada

Czyżby koniec sezonu? Ewidentnie autoreklama.

mania

Pracowałam w Powiedz tak 6miesięcy, to było kilka lat temu...szefowa jest super! Dba o pracowników...wyżywienie, transport, ciuchy to standard. Pomaga we wszystkim

@mania 16.10.2015 23:25

Nie bardzo kumam Twój wpis. To pracowałaś, czy chcesz się dostać do pracy w tej firmie?

Ada

A czy pracownicy to nie ludzie?

Ada

Oczywiście, że najlepiej, aby komentarze były obiektywne i prawdziwe. A jeszcze lepiej, aby były poparte konkretnymi argumentami, a nie nacechowane emocjami wynikającymi z osobistej niechęci do właścicielki. Tak samo odpowiedzi "ocenianych" nie powinny być kontratakiem, a sprostowaniem. Jeśli ktoś pisze nieprawdę należy to napiętnować i prostować, a nie usuwać. To ostatnie jest cenzurą i nigdy nie pomoże cenzorowi odzyskać dobrego imienia. Obrzydliwą rzeczą jest pisanie o rodzicach, prywatnym życiu i wyglądzie. O firmie i warunkach pracy poproszę.

Naiwna

Wysłałam CV jeszcze w grudniu i zero odzewu. Spełniałam wszystkie warunki i nikt się nawet do mnie nie odezwał. Nikogo nie zatrudniono przez ten czas. Dopiero niedawno ogłoszenie na staż się pojawiło. I to zostało zrealizowane. Jeden z tego wniosek - nikogo wcześniej nie szukano, a ogłoszenie to ściema. Potrzebują tylko darmowych stażystów. Taka to właśnie jest najlepsza firma w Zamościu.

panna młoda

Na stronie zagościła cenzura. Znikają posty ostrzegające przed firmą. Myślałam, że dzielimy się tutaj opiniami, ale jak widać można się tu dzielić tylko opiniami pozytywnymi.

anka

Jedzie na dotacjach, stażystach i czarnuchach. Typowa bizneswoman - pijawka.

Najlepsza bo...?

mariola

Najlepsza firma w Zamościu

mini

Nie wiem co oni w niej widzą pomysły ma oklepane a ceny jak za samo złoto.

Zostaw opinię o POWIEDZ TAK Barbara Godziszewska - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POWIEDZ TAK Barbara Godziszewska