Opinie o Telkomp sp.z o.o. w Działdowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Telkomp sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Telkomp sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telkomp sp.z o.o. w Działdowo

galileusz

unikajcie tej firmy za wszelką cenę, lepiej już ulotki rozdawać na ulicy, wieżcie mi że to dużo bardziej opłacalne...

TOM

chciałem zaznaczyć że od dzisiaj będę codziennie wchodził na tą stronę i będę pisał dokładnie to samo, będę po prostu wklejał w razie gdyby (usunięte przez administratora)znowu zadzwonił do właścicieli portalu i im zapłacił za usunięcie komentarzy, taką chołotę trzeba tępić, dla tej firmy nie pracowałem ale przez nią miałem dużo kłopotu, przez (usunięte przez administratora) panujący w "centrali" (hahaha), miałem tam pracować ale nie podpisałem w końcu umowy, ale i tak mi przysłali pita... po wielu próbach konktaktu wreszcie dostałem pita zerowego korygującego, bo firma która im prowadzi księgowość dostała moje dane, co było nadużyciem, ale tak to jest jak prowadzący firmę i pracujący w centrali są ludźmi do których dostaje się zniżkę na podatek (ograniczeni, niepełnosprawni, albo po prostu (usunięte przez administratora)), trzeba tą firmę po prostu w jakiś sposób położyć na łopatki, a te ich zatraszanie tymi notami to już pod metody sb podchodzi...

no jasne że osunęli większa część komentarzy ktoś się chyba ich wystraszył haha

byla pracownica

dodam jeszcze ze wszystkie osoby chwalace firme sa pracownikami biura. albo szukaja pracownikow do swoich salonow. obiecuja zlote gory a (usunięte przez administratora) daja. pracownik jest stracony juz przy samym podpisaniu umowy o prace. naprawde nie polecam telkompu

Sprzedawca

Rozmowę przeprowadzał koordynator regionalny w punkcie sprzedaży.

moim zadaniem było odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących podejścia do pracy, umotywowanie dlaczego praca jest ważna, dlaczego chciałabym pracować w telkompie oraz musiałam sprzedać koordynatorowi długopis.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

pomowienia bezzasadne haha a to dowcip. gorszego burdelu niz w tej firmie nie widzialam nigdzie a lata swoje mam. a noty dostaje sie za (usunięte przez administratora) w dzialdowie a nie przez wlasna niekompetencje!!!

Eks pracownik

Witam! Także pracowałam w firmie Pana (usunięte przez administratora). Noty (np. za telefony, które były w salonie) dostawałam nawet po 8 miesiącach po odejściu z firmy. Ciągłe podróże do salonu (bo przecież nikt nie pofatyguje się w kadrach aby wyjasnić sprawę), skanowanie i wysyłanie do Działdowa. Masakra. Jeżeli pracujesz w tej firmie to kseruj wszystkie przekazania, wymiany itd. , gdyż pewnego dnia w liście poleconym dostaniesz ostrzeżenie od prawnika iż niedługo spotkacie się sądzie, bo pomimo tego iż nie pracujesz już w firmie od roku to na salon przychodzą twoje listy polecone z notami i nikt nie wpadnie nawet na to aby wysłać ci to na adres polecony. Nie wsponinając o tym iż na oczy ptrzez te parę miesięcy nie widziałam swojego paska z wypłatą. Pozdrawiam

Wszystkie negatywne opinie o Telkompie są prawdziwe. Firma ta słynie z różnych[usunięte przez admina] wobec pracowników. Ze wszystkich znanych mi firm o tej słyszałem najwięcej negatywnych opinii, więc z pewnością coś w tym jest.

Krabik

Czy te opnie są o pracy na salonie czy w telemarketnigu?

była pracowniczka

popieram wypowiedź powyżej, jeżeli któryś z pracowników biura chciałby oczyścić firmę z powyższych zarzutów to niech chociaż ma odwagę się pod tym podpisać, może za to szef "dorzuci coś extra "??????

Słowa kojarzące się z Telkomp sp.z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są fajni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Ciężko powiedzieć, chyba staż pracy miał tu kluczowe znaczenie. Najbardziej podobało mi się w Telkomp sp.z o.o. : atmosfera pracy. Najbardziej nie podobało mi się w Telkomp sp.z o.o. : ?

Zostaw merytoryczną opinię o Telkomp sp.z o.o. - Działdowo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telkomp sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Telkomp sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telkomp sp.z o.o.