GOLYLEON

Wrocław

Opinie o GOLYLEON

Panowie Prezesi co powiecie o oficjalnej kontroli ITD w zwiasku ze zla interpretacje symboli tochografu,ktore wymuszacie na kierowcach,poparte wieloma dyskusjami przez Pana [usunięte przez moderatora]

Szanowni Panowie Prezesi,bardzo prosze zainteresowac sie praca biura.To nie sztuka tytulowac sie Panem Spedytorem albo Pania Spedytor,to sztuka nim byc .Tu nie ptrzeba konczyc studiow tylko sztuka byc odpowiedzialnym za kierowcow wyslanych za granice.Oni poswiecaja swoje rodziny,kwalifikacje drogo zdobyte i swoj czas abyscie mogli prowadzic swoj interes.A Panscy pracownicy od 8 do 16 gadu gadu.A robota stoi.Giedys obudzicie sie z reka w nocniku,ale co was to obchodzi,was stac na to.Tylko kto na was bedzie pracowal?

Zostaw opinię o GOLYLEON - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOLYLEON