Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j.

Opinie o Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j.

co ty nie powiesz

jak jestes taki zadowolony to zdradz wszystkim po ile godzin sie robi i w ilu tarach dostaje wyplate.

był i widział
@co ty nie powiesz

Ludzie zasuwają całymi dniami w soboty i niedziele w pyle kurzu za śmieszne pieniądze. Śmiech na sali

Jajo

Nic ciekawego. Płaca niska. Plusem jest 1 zmiana

asia

a na poczatku jaka umowe dostajesz? Ty masz jaka obecnie? i ile czasu mniej wiecej to zajmuje by dostac umowe o pracę?

gal anonim

sa tylko nie zabieraja tutaj glosu, zeby ich ktos nie wrzucil do jednego worka z tymi "innymi". takie czasy, ze anonimowo to tylko narobic na kogos mozna. poza tym badz pewien, ze ten co tutaj najwiecej kracze to najpotulniejszy jest. internet w kazdym zakompleksionym czlowieku wyzwala to co najgorsze. a na poczatek daja umowe zlecenie bo pytales.

ktoś
@gal anonim

na poczatek umowa zlecenie,tak?A tak szczerze,to ile ten poczatek trwa.Zanim zaproponuja Ci normalna umowe o prace to ze 2 lata minie.Na bank

Ktoś
@ktoś

Dlugo,trzeba sie wykazywac,ale kiedy sie wykarzesz to juz oni oceniaja,nie ma z góry ustalonego czasu,ze np.dostajesz umowe o prace po 6 miesiacach.Tak naprawde to na umowie zleceniu mozna i 2 lata jechac.W sumie to nic dziwnego bo 70% firm i firemek tak robi

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
olo

A ja bardzo sobie chwale te prace,jest bardzo ciekawa.jak ktoś się stara to i zarobi nie zła kasę.a co do wyplat(że nie na czas i w ratach)najważniejsze ze wogle szef płaci, z własnego doswiadczenia wiem ze ludzie maja gorzej.wiec nie narzekajmy tylko zróbmy wszystko żeby było lepiej.

ktoś
@olo

Przepraszam Cie,ale argument-"dobrze,ze szef w ogole płaci"jest komiczny.Nie oslabiaj mnie takimi stwierdzeniami.

picia64

hej . Mam zamiar pracować w tej firmie - może mi cos doradzisz ? napisz picia64@wp.pl

tablet

Prawo pracy mówi o 2 tygodniowym nieprzerywalnym urlopie. Co u was w tym temacie? A co z odzieżą ochronną ? A jak tam suwnice ? Są badania UDT ?

tablet

Jeśli jest tak dobrze to napiszcie co dali wam na święta ?

laptopo
@tablet

opłatek i życzenia

lanki

na miejscu czytających to na niektore komentarze brałbym dość znaczną poprawkę czy rzeczywiście są one w pełni odzwierciedlające to co dzieje się w fabryce mebli stan plus. Ze swojej strony pracę tutaj mogę polecić. Nie jest ona najlżejsza , ale która fizyczna praca jest... Wiem , że pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi... ale cóż macie ku temu prawo

NIE.

test

jak chcesz sie cos dowiedziec to idz tam i zapytaj na miejscu to sie dowiesz. tutaj mozesz sie dowiedziec tylko cos od troli ktorzy zawsze pisza tylko zeby komus dowalic. popatrz po innych firmach i masz to samo. tylko narzekanie.taki narod...

solo

Praca nie jest zła,nerwowka jest,ale jak cos nie wychodzi.mysle ze pensja plus nadgodziny to całkiem przyzwoita kasa.fakt,płacone na 2 raty.(takie czasy:().mozna przyczepić się do wielu rzeczy,najważniejsze skacentrowac się na pracy,szary pracownik nie ma wpływu na pewne odgórne decyzje.ale to chyba dobrze...trzeba przyjsc i przekonać się samemu.

alar

Co nie którym przydałoby się przed wystawieniem komentarza zajrzeć do słownika ortograficznego.zenada

anybody

Cos w tym jest,ze ci co narzekaja,pracuja tam najdluzej,rzeczywiscie,ale z tymi 800 zl,to nie wiem o co chodzi.Z moich doswiadczen z ta firma,moge powiedziec,ze jest tam jak wszedzie,czasem lepiej,czasem gorzej.Ale sporo ludzi narzeka na stan+.Najlepiej isc samemu i zaobaczyc,bo co dla jednego bedzie nie do zniesienia,drugiemu nie bedzie przeszkadzalo i na odwrot.Gdzie 2 polakow tam 3 opinie.Isc popracowac troszke,przeciez zawsze mozna odejsc.Powiem jeszcze ,ze jak ja tam robilem,to byla spora rotacja ludzi.Pare osob zwolnilo sie,tylko ze wzgledu na kierownictwo.Powodzenia

mamuśka

Witam, czy orientuje się ktoś ile wyciąga tzw. Referent w Dziale Zamówień i w jakich godz pracuje?

bneb

Najbardziej narzekają ci co tam najdłużej pracują,ciekawe co ich tam trzyma.pewnie fajni koledzy i kolerzanki,bo praca to interesuje ich na samym końcu ale po wypłatę(usunięte przez administratora)pierwsi.tacy to powinni dostawać nie więcej niż 800 zł,na więcej nie zasłużyli.

chudy

masz racje w 100% wszystko co napisałeś to prawda odradzam !!!!!!! szkoda nerw i czasu

były

Atmosfera ogolnie jest jak wszedzie.raz tak raz siak.Premie sa,ale nie czesto,dodatki bywaly czasami,nadgodziny czy soboty mozna sobie dorobic.Po prostu jak wszedzie,przynajmniej jak ja robilem to tak bylo.Ogolnie nie ma sie czym podniecac i plakac tez nie ma nad czym.Najlepiej pojsc samemu i sprawdzic,bo gdzie 2 polakow tam 3 opinie.Pozdrawiam

?

Po co to forum?Jesli sie komus nie podobaja warunki,system wynagrodzenia i zasady panujace w firmie,to droga wolna i tak zarobki sa zawyzone w stosunku do poszczegolnych osob ktore sa obserwowane i jesli w dalszym ciagu nie bedzie poprawy jakosci,rzetelnosci i zaangazowania w wykonywanie powierzonych zadan beda wyciagane bezdyskusyjnie konsekwencje

wojtus

Pracuje tam kilka lat,rozpisywać się nie zamierzam,jak mnie nie zwolnią sam nie odejdę.to tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j.