ZRE Ireland

Athlone

Opinie o ZRE Ireland

nikoś

ZRE Ireland-upadłe dziecko prezesa. takich numerów jak były w irlandii do dziś nie powtórzono-chodź pan prezes znów zaczyna pokazywać swoje \\\"najlepsze\\\" oblicze. stawaki 1200 euro brutto za 260 h/miesiąc i 10 czeka na twoje miejsce za bramą to były wizytówki tego tworu.

Oficjalnie nie ma tam juz ZRE a składki ubezpieczenia są zaległe i do zapłacenia,ludzi ładnie na początku okłamywali dopóki związki nie zrobiły porządku.

praca przy tym projekcie była bardzo ciekawa oraz interasujaca. był to montarz cieżkich elementów. praca na wysokosci.

Zostaw opinię o ZRE Ireland - Athlone

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRE Ireland