PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH VAN GANSEWINKEL GÓRNY ŚLĄSK SP. Z O.O.

Ruda Śląska

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH VAN GANSEWINKEL GÓRNY ŚLĄSK SP. Z O.O.

ybanmn25

firma w której wszystko co nie legalne staje sie możliwe mowa o spółce górny śląsk [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] patalachy Mądry i jego żołnieże inwigilacja i machlojki to jest właśnie ruda śląska

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH VAN GANSEWINKEL GÓRNY ŚLĄSK SP. Z O.O. - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH VAN GANSEWINKEL GÓRNY ŚLĄSK SP. Z O.O.