Syncreon Technology

Waalwijk

Opinie o Syncreon Technology

fasolka

Sami Polacy , karierowicze, biale polskie murzyny bez godnosci, a Ci co wyzej siedza tylko sie pewnie nabijaja jak Polaki sie zabijaja o stolki i jeden drugiemu noge pdostawia.

ania21

(usunięte przez moderatora) nie ....polecam....szkoda zdrowia......bylam w tym bagnie stanowczo odradzam.

Łysy

witam ponownie... 295euro za 39 godzin w tygodniu plus 100euro za sobote..na rączke tak płacą..za 46 godzin 395euro..niech polskie małpy w tym irlandzkim cyrku wiedzą że są konkretniejsze firmy..ludzie otwórzcie oczy!!!aha..i godzinki mam stałe bez ściemniania że za miesiąc będzie lepiej..czekam na kontre tego od referencji i nie moge sie doczekać..hm

Zostaw opinię o Syncreon Technology - Waalwijk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Syncreon Technology