RT TAX SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o RT TAX SP. Z O.O.

Patrycja

@Bartek jak duża liczba osób została zwolniona? Wiesz może czy firma na dłużej aż tak ogranicza zatrudnienie?

Bartek

Pracodawca słaby. Zatrudni cie na 2-6 miesięcy a potem zwolni bo robi oszczędności. Kasa na czas nie powiem ale nic poza tym. Żadnych dodatków. Pracowałem tam 4 miesiące i oznajmiono mi jak i pozostałej części pracownikom, że nie pracujemy od kolejnego miesiąca ponieważ AUTENTYCZNIE spółka wprowadza oszczędności. Odszedłem bez żalu ale niesmak pozostał. Pewnie i teraz 1 lub może 2 osoby tam zostawili bo każda kolejna to dla nich zbędny wydatek.

Patrycja

Większość opinii wypowiada się na temat RT TAX z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Ktoś z Was obecnie jest jej pracownikiem? Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Firma oferuje również możliwość zostania partnerem. Cenne będą również opinie o tym rodzaju współpracy.

Kam

Robilem rozliczenie za kilka lat... zgadzam się z przedmówcami ze kontakt jest tragiczny i nikt nic nie wie czeka sie dlugimi tygodniami ... baa nawet miesiacami......zwrot podatku marny.... bardzo marny.... no coz tyle wyliczono to tyle dostalem..... ocenilbym tą firmnę tragiczne lecz tak się nie stanie gdyz po dostaniu emaila do Pani z Litwy ( chyba kierowniczka )odpowiedzi na maila mialem w 2 h, na wszystkie moje pytania dostalem bardzo szybką odpowiedz , skany , wyliczenia potwierdzenie z zagranicy no poprostu jakby nie ta firma....czekajac , pisząc dzwoniąc przez pół roku dalej nic nei wiedziałem a tu w ciągu tygodnia wszystko się wyjaśniło... sam byłem w szoku.... koszt rozliczenia zagranicznego 60 f..... plus 260 zł za papiery do HMRC ....... ale najwazniejsze , że udało im się anulować mój dług za z UK 1700 f..... widocznie znając dobrze przepisy wiedzieli co napisać..... Ja nie wiedzialem co i jak.....jestem zadowolony że mam wszystko z głowy i Mi listów nie ślą już z długami.. Jezeli skorzystaliscie z usług to skontaktujcie się z ich litwińskim przedstawicielstwem.....zdziwicie się różnicą obsługi klienta.....JA jestem zadowolony ogólnie i nie żałuje :) pozdrawiam dla tych którzy walczą :)

lukAS

kłamstwo na kłamstwie, dopoki nie przeslecie papierow jest pieknie i ladnie, jak juz je dostana to zaczynaja sie problemy, nie istnieje mozliwosc odzyskania w 3 dni, pic na wode tylko zeby zdobyc klijentow, nie informuja o niczym telefonicznie,jak sie rezygnuje strasza jakimis wymyslonymi karami pienieznymi 100 $ , nie polecam,odradzam jakbym sie nie dal nabrac na ich 3 dniowe zwroty juz z inna firma mialbym sprawe zamknieta. NIE KORZYSTAC KAZDA INNA FIRMA ZROBI TO LEPIEJ, zapomnijcie o zwrocie w 3 dni!!!! nie ndajcie sie nabrac

Nie Poleca

NIE POLECAM Firma robiła mi rozliczenie za rok 2015. Trwało to bardzo długo, po czym okazało się że nic mi nie odliczyli bezczelnie kłamią że dzwonili do urzędu i pytali o odwołanie i że urząd powiedział że nie można się odwołać już w tej sprawie ..... Zabrałem papiery poszedłem do innej firmy która napisała odwołanie i okazało się że mam zwrot, niestety ten zwrot poszedł na ich konto, teraz tylko problemy nie chcą oddać pieniędzy z kwoty ponad 1200euro u nich zrobiło się 635 dziwne bardzo dziwne. Sprawa trafi do sądu

Danuta

nie polecam.Dałam do rozliczenia swój podatek za 2012 chyba 3 lata temu.Okazali się albo niekompetentni,albo leniwi i nie dostałam satysfakcjonującego mnie zwrotu podatku .Robią to tak ,żeby wziąć prowizję i resztę dla klienta .Ile tak naprawdę dostałam zwrotu i ile prowizji mi pobrano to nie wiem,bo nie dostałam żadnych kopii ,tylko na moje konto wpłynęło marne 600.Teraz rozlicza mnie firma niemiecka i za takie same dochody dostaję zwrotu ponad 1000 Euro. Jeżeli chodzi o terminy to Urzędy Skarbowe mają czas do 3 miesięcy albo dłużej na zwrot podatku.

uteris
@Danuta 13.02.2017 15:14

Danuta - ty jesteś nienormalna. 600 euro to wysoki zwrot. Nie zachowuj się jak bezmyślna osoba, która tylko narzeka. Zresztą musisz być naprawdę głupiutka, bo przecież zwrot przychodzi bezpośrednio z danego kraju na twoje konto bankowe, więc tyle otrzymujesz ile powinnaś.

Mariusz

Odzyskałem podatek w terminie, jaki podano na stronie RT TAX. Obsługa bardzo miła, wyrozumiała bo zamęczałem pytaniami i niezwykle elastyczna. Ceny podobne jak w pozostałych firmach. Ci co piszą negatywy to napewno osoby którym nie udało sie uzyskać kasy w przewidywanym czasie. Ale to jednak nie problem juz tej firmy tylko urzędników, którzy zajmują sie naszym rozliczeniem.

nati

Nie polecam !!! drogo, terminy bardzo długie i niemiła obsługa.

slavvo

mi udało sie odzyskać podatek terminy były zachowane (dostałem od nich info ze procedura trwa do pól roku i tak bylo) koszt obsługi przyzwoity, po tych opiniach bylem trochę wystraszony ale ta firma pozytywnie załatwiła mój zwrot i dlatego mogę ja polecic

z Skarbówką nie ma żartów

trzy lata temu sie u nich rozliczalem a teraz mam problemy z urzedem skarbowym bo nie zlozyli zeznania skarbowego w ich miescie tak jak obiecali 300 zl im zazbulilem a teraz pazury obzeram i dodatkowo malo tego wyliczyli mi kwote zwrotu okolo ponad 400 euro nie pamietam dokladnie bo nawet zadnych papierow mi nie odeslali . pani w urzedzie poinformowala mnie ze kwota ktora otrzymalem to 1500 euro i co ja mam teraz zrobic bez papierow oszusci przekrety robia i dostana za swoje ja im pokaze !!!! firma z Gdyni wyc sie chce

pola

Po jednej rozmowie stwierdzasz, że firmy nie polecasz @NIEPOLECAM? Może ktoś miał gorszy dzień, przecież to o niczym nie świadczy

NIE POLECAM

Zwrot otrzymałam ale poziom obsługi klienta pozostawia wiele do życzenia. Pani, z którą rozmawiałam telefonicznie nie potrafiła mi udzielić żadnych konkretnych informacji. Na każde pytanie odpowiadała "no". Miałam w głowie obraz kobiety która nie wie co tam robi. Nie polecam tej firmy. Szkoda nerwów i czasu. Aż dziwne, że ta firma jeszcze funkcjonuje skoro ma tyle negatywnych opinii.

olenka

Nie polecam tej pseudo firmy. Na pieniądze czekam dłużej niż inni znajomi w konkurencyjnej firmie(4 miesiące ponad), zero odzewu kiedy i czy w ogóle pieniądze będą. Ponadto liczą sobie 20 Euro za to, że wyślą mi pieniądze w euro. Przecież oni też w euro dostają MOJE pieniądze i ja mam płacić za przelew WŁASNYCH pieniędzy ! Szok poprostu, żałuję że wcześniej nie przeczytałam opinii w internecie o tej firmie...Tak samo napisałam do nich, to dostałam wiadomość, że nie udzielą mi informacji, bo na urlopie pracownicy są...Żenada, lepiej iść do jakiejś firmy lokalnej...a teraz muszę czekać i dopiero jak do sądu ich podam to może odzyskam kasę.

Lidia

nie polecam i odradzam!!! czekałam rok i nigdy nie było info kiedy już odzyskam pieniądze. Koleżanka czeka już 13 miesięcy i też jej nic nikt nie mówi

malutka33

Witam to jaką firme polecacie .

Michałek112

Mam pytanie. Na stronie RTTAX jest reklama na temat zwrotu podatku w 3 dni. czy jest ktoś komu się to udało?? Czy też jest to ściema?

andi16

nie polecam nikomu tej firmy omijajcie ją dalekim łukiem trzymali moje dokumenty pół roku i nic nie zrobili zero kontaktu z klijentem muszą oddać mi moje dokumenty i agencja z katowic załatwi sprawę w ciągu 3-m-cy

viki

Nie polecam nikomu!! Pieniazki pobieraja a postarac sie dla klienta nie ma komu. Nie trzymaja sie terminow, nie dbaja o klienta, brak kontaktu z ich strony dodatkowo wymyslaja dziwne nietrafne informacje.

stefanek

żadnych rozliczeń z rt tax więcej !!!! miała być pobrana opłata 49 euro i to koniec a potem okazało się że transfer dotatkowo obciążył moje konto o 20 euro . Rozbój w biały dzień ! nic wczesniej nie wspominano o tym ani nie uwzględniano - pracownica tej że " firmy " twierdzi że jest to gdzieś nadmienione w podaniu o zwrot tax-u -nie zauważyłem i nic nie widziałem . Jeśli coś napisali -to pewnie takimi malutkimi literkami że trzeba to czytać pod mikroskopem -tak jak w zasadzkach umów kredytowych w bankach ! Wszędzie nas kroją jak mogą !

Asia

nie polecam, trzeba czekac dłużej niż w innej/konkurencyjnej firmie. mój kolega składał wniosek w innej firmie tydz później i już odzyskał swoje pieniądze, ja będę czekać jeszcze co najmniej miesiąc... nie wspominjąc, że koszty w rt tax sa prawie 2razy wyższe...

ciapo

firma fatalna nie olecam i odradzam czekam juz 4 msc i powiedziano mi ze nie wiadomo kiedy odzyskam pieniadze dobrze ze mam w rodzinie adwokata i juz zajmuje sie ta firma nedza i rozpacz ~~~~ Polak polaka rozkrada !!! jeba* rttax

Luka

Witam.Chciałem się odnieść do pana "zadowolony" jak pan napisał za zwrotem nie czeka się krótko więc jak pan dostał zwrot za 2014 rok skoro swój post napisał pan 2015.01.22.Czekał pan za zwrotem 22 dni.Coś tu nie gra.

zadowolony

witam,chciałem przeciwnie opisać-dobre załatwienie mojej sprawy z Norwegi dotyczące korekty zwrotu podatku 2014 roku.Odzyskałem swoje pieniądze co do złotówki.Koszt usługi przyzwoity.Niektórzy myślą,że procedura bedzie trwać miesiąc(niech poczytają)Polecam napewno skorzystam w przyszłości

Art

zero profesjonalizmu ,siedzą i p.....ą w stołki tak jak poprzednik brak znajomosci przepisów ,niestety nie odzyskałem podatku ,brak słów

oszukana

nie oddawajcie nic do rozliczenia firmie rttax (celowo z małej litery) nie trzymają terminów, nie znajomość przepisów, praktykantki uczą się na naszych rozliczeniach

Zostaw opinię o RT TAX SP. Z O.O. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RT TAX SP. Z O.O.