ab hooland,bakker detachering

Hoorn

Opinie o ab hooland,bakker detachering

nick

Jedno wielkie dziadostwo,właściciele to ... A właściciema szczęście że poznał kiedyś pana A.który chroni go przed paroma osobami które go od zeszłego roku chcą dopaść tylko że on się dowiedział i proszę,przekazal im że on ma u niego niesplacony dług i że jeśli mu coś zrobią to przejmą jego zadłużenia mam nadzieję że ten pan przestanie chronić tych ludzi nie rozumiem dlaczego taki fajowy koleś pomaga takim ludziom chyba trochę nie zrozumiałe ale firmy nie polecam

Zostaw opinię o ab hooland,bakker detachering - Hoorn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ab hooland,bakker detachering