Opinie o Czakram w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Czakram. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Czakram o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czakram w Tarnów

Danuta

jak tak czytam opinie to się zastanawiam czy faktycznie pracując tuta na obsłudze można wykazywać tego typu stosunek co do klienta, który opisywali? szefostwo nie zwraca na to uwagi i jest samowolka czy o co chodzi? na jakie warunki pracy odnośnie tego można tu obecnie liczyć, ile za to płacą?

@Danuta

Jeśli chodzi o płace to bardzo kiepsko, brak podwyżek, jest liczony każdy grosz, jest w Tarnowie wiele firm które płaci lepiej.

Bożena Nowy wpis
@Gość

A jakieś benefity pozapłacowe chociaż? Typu premia świąteczna albo jakieś bony, prywatna opieka medyczna czy może wczasy pod gruszą? Cokolwiek, co by zachęcało :)

Gość Nowy wpis
@Bożena

Pakiety medyczne i dodatkowe ubezpieczenie- które teraz jest w zasadzie standardem, innych profitów brak.

Małgorzata Nowy wpis
@Gość

Serio? Nic więcej? Szkoda. Mnie interesuje posada Przedstawiciel Handlowy - Kierownik Hurtowni. A co z awansami na tym stanowisku? Można piąć się wyżej z czasem?

Katarzyna Nowy wpis
@Małgorzata

Zależy co masz na myśli pisząc piąć się wyżej? Stanowisko dyrektora? Raczej nie ma szans, są zmiany na stanowiskach kierownik hurtowni- przedstawiciel handlowy i odwrotnie, raczej tyle z awansów.

justyna

nie wiem jak z pracą ale obsługa na stacji Lpg to po prostu porażka . jeden z pracujących tam panów ma wieczny problem chyba oto że żyje .... tragedia wiecznie jest niemiły naburmuszony i opryskliwy .

@justyna

Dokładnie - łaskę robią że odbiorą telefon i wogóle . Dzwoniłem 20 minut i nikt nie odbiera. Masakra - jak się im robić nie chce to niech zlikwidują tą porażkę jaką jest ten warsztat.

Za drogo

Drogo, okropnie drogo, to co w stagu kosztuje grosze to tutaj jakaś masakra, ceny części powalają, usługi też są drogie w porównaniu z konkurencją. Ogólnie źle doświadczenie z BRC i ta firma. Kasują za wszystko a usterka jak była tak jest, dopiero garażowy mechanik odkrył problem i naprawił za parę groszy. Wcześniej w Czakramów zostawiłem majątek, połowa auta wymieniona a nadal usterka występowała. Nie zapytają czy chce zamienniki czy inne części tylko od razu dają nowe w kosmicznej cenie.

Łukasz
@Za drogo

Może wysokie ceny wynikają z dobrej jakości produktów? Często jest tak, że za dobrą rzecz trzeba zapłacić po prostu więcej. Jak ocenisz jakość zakupionych części w tej firmie?

@Za drogo

Prawda w 100 %

HS

Serwis jeden z najlepszych w okolicy a na pewno w mieście. Kadra pracowników jest niezwykle dokładna i nastawiona na wysoką jakość wykonywanych usług. Warunki zatrudnienia są bardzo dobre jeśli jest się zaangażowanym i przykłada się do pracy. Pracodawca szkoli personel pokrywając wszelkie koszty. Jest to przedsiębiorstwo zdecydowanie nastawione na rozwój, wysoką jakość obsługi klienta oraz zapewnienie wysokich standardów zatrudnienia. Polecam wszystkim zainteresowanym zarówno klientom jak i potencjalnym kandydatom na pracowników firmy Czakram.

@HS

A co ma napisać pracownik ? Opinia nie jest wiarygodna i miarodajna. Pewnie pochwaliłeś się nią szefowi.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Czakram. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
ED

Nie polecam. Biorą z łapanki. Kiepski serwis i jakość usług.

Iza

Praktycznie nie ma tutaj informacji na temat zatrudnienia w Czakram. Bardzo szkoda, że nie można niczego się dowiedzieć na ten temat z forum. Dlatego jeżeli ktoś z pracowników ma ochotę się wypowiedzieć, to bardzo proszę, ponieważ interesują mnie szczegóły o tym, jak się tam pracuje. Jakie godziny pracy obowiązują?

Zink
@Iza

Ogólnie rzecz ujmując- bywa różnie jak w każdej firmie,praca w biurach od 8 do 16, na innych stanowiskach różnie. Wypłata w kopercie pod stołem, na umowie minimalna.Coś takiego jak podwyżka nie istnieje, zysk, jak największa sprzedaż tego się wymaga ale nie przekłada się to na zarobki. Z atmosferą bywa różnie- zależy w wielu przypadkach od humoru szefa, krzyk na pracowników jest tam normą. Szkolenia- są jak akurat w Urzędzie Pracy jest Fundusz Szkoleniowy. W jednym dziale atmosfera lepsza w drugi średnia.

Hanna
@Zink

czyli na te inne stanowiska jest mozliwa praca np 10-18 albo jakos rotacyjnie jednego dnia 8-16 jak komus pracuje, dobrze rozumiem?

Zink
@Hanna

Na zmiany, na rano albo po południu ale z tego co wiem to dotyczy tylko warsztatu, w biurach są sztywne godziny pracy 8-16

Danuta
@Zink

A jak ze swobodą wyboru zmian na warsztacie? Można na spokojnie się dogadywać, kiedy się chce przychodzić? Zdarzają się sytuacje, żeby ktoś dwie z rzędu zmiany brał czy to niewykonalne?

Małgorzata

Pisał ktoś, że właściciel szkoli personel i zależy mu na rozwoju ludzi, a czy te szkolenia są regularne, aby dotyczyły wchodzących nowości na rynek, przygotowywały do tego, co na czasie i do pracy z nowoczesnymi samochodami, pełnymi elektroniki? Jak oceniacie?

renault

Nie wiem skąd opinie o wysokich cenach za usługę, kilka miesięcy miałęm problem ze swoim RENAULT SCENIC , zakład ,który zakładał instalacje brc 32 , najpierw zalecił wymiane cewek , gdy to nic nie dało , zaproponował wymianę 4 wtryskiwaczy i regenerację reduktora, stwierdzająć ,żę wtryskiwacze i reduktor są padnięte koszt ok 1700zł , zadzwoniłem do Czarkama w Tarnowie przestawiłem swój problem , Panowie ustalili dogodny dla mnie termin , zostawiłem samochód o godz 9 o godz 11 otrzymałem telefon ,że samochód jest gotowy , wykryto jeszcze inne usterki ( przepalone żarówki , kasowanie błędów itp ) zapytano mnie czy mają to zrobić . przy odbiorze poinformowano mnie o przyczynach mojej usterki wymieniono jeden wtryskiwacz , pozostałe przeczyszczono , wgrano nową mapę , poprawiono montaż instalacj, usunięto zauważone usterki , cena normalna ,auto chodzi bez zarzutu przejechało kilkanaście tys km i wszystko jest ok , ci którzy piszą o wysokich cenach chyba nie mają pojęcia co to są wysokie ceny. Piszę to z własnego doświadczenia miałem kilka samochodów z instalacją gazową więc mam porównanie , Czarkam to profesjonalny zakład , wysoka wiedza pracowników super obsługa klienta . następny samochód imontaż instalacji to tylko tam

Trochę przeginają z cenami . Jak można kogoś policzyć za tzw. Test drogowy 100 zł ??? Gość przejechał się autami skasował stówę . Pojechałem wyregulować LPG to w konsekwencji za całość skasowali mnie 270 zł . Dla porównania inny serwis wyregulowal mi w innym samochodzie LPG za 30 zł . Nie polecam z uwagi na ceny .

Igor

Jeśli pracownikom jest dobrze w firmie to i klienci są bardzo zadowoleni, polecam prace.

tobek80

Korzystam z usług tego serwisu od lat. Wszystkie ostatnie 3 nasze auta (Mercedes 190, Honda Civic, Chrysler Town&Country) miały instalacje BRC montowane w Czakramie i z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat i stale go polecam znajomym.

Sorek

Super warsztat, konkretna obsługa - wytłumaczą i doradzą. Polecili mi zainstalowanie instalacji BRC SQ32 i jak się okazało, był to dobry wybór. Auto nie straciło na mocy, a pali znacznie mniej.

Łukasz
@Sorek

Fajnie, że osoby z warsztatu prawidłowo zdiagnozowały Twój problem. Będziesz tak uprzejmy i dodasz, jak w ogóle trafiłeś do tego warsztatu?

Igor

Mam wrażenie, że ktoś chce koniecznie przedstawiać firmę w złym świetle. Zawsze można korzystać z innej stacji LPG

Julita

@justyna warto problemy z obsługą zgłaszać do kierownictwa. Często pracodawca nie jest w stanie kontrolować wszystkiego, wiec na pewno wszelkie sugestie przyjmie z otwartymi rękami.

waldi

firma Czakram poszukuje pracownika na stanowisko magazynier - kierowca @les może napiszesz coś o warunkach zatrudnienia bo w ofercie nie ma o tym nic

nemo

kumpel pracuje i sobie chwali

Franek

naprawialem auto w czakramie naliczyli mnie 1500 zl chcialem tylko wymienic olej oni powieidzieli ze jeszcze tarcze ktore okazaly sie proste pozniej tylko ja nie mialem zielonego pojecia!!! (usunięte przez administratora)

tombas2006

Zdecydowanie polecam firmę Czakram .Firma inwestuje w pracowników różnego rodzaju szkoleniami ,zarobki są uważam bardzo dobre dla osób które naprawdę chcą pracować.Pracodawcę uważam za osobe uczciwą ,mądra i dobra dla swoich pracowników.

tombas2006

Klasyczne ,bezpodstawne bzdury wyssane z palca ...... Miło by było przeczytać prawdziwe informacje zamiast steku bzdur pisanych przez osobę podpisująca się akronimem anonim.....

marcin

(usunięte przez moderatora), Pracuje w tej firmie i uważam że jest to robota na poziomie. Jak ci nie pasuje, to proponuje zatrudnić się w jakiejś fabryce, tam jak dostaniesz w (usunięte przez moderatora), to wspomnisz jak dobrze było w Czakramie

Zostaw merytoryczną opinię o Czakram - Tarnów

• Jak się pracuje w Czakram?

Zobacz opinie na temat firmy Czakram tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czakram?

Czakram