irving

Stefanowo

Opinie o irving

34---
użytkownik zarejestrowany

ty się tym masz nie przejmować @smok tylko pracować, bo ta marka herbaty daje ci ogromne możliwości zawodowe

Ku przestrodze

Jeżeli ktoś ma zamiar wysyłać CV to zdecydowanie odradzam, szkoda czasu , ta firma to wegetecja, zero poszanowania dla pracownika, zero podpisanych umów z kluczowymi klientami, brak dystrybutorów ( rynek wielkopolski, dolnośląski i pomorski). A przed wszystkim brak rotacji produktu!!!

selva

o matko.....dobrze ze mnie tu ojciec google nakierował bo juz mialam tam aplikować.....dziękuje za opinie omijam takie zapadziste bagna szerokim łukiem. Firmę tworzą ludzie...

gość

przyglądając się tej dyskusji,nasuwa mi się pytanie co ma piernik do wiatraka-studia do pierdzenia w stołek-"człowieku po tych zacnych studiach" weź się do prawdziwej roboty na tym swoim stanowisku a nie pierdź w stołek:) o to chodziło ale widać studia ci nie pomogły w czytaniu ze zrozumieniem....ale zaraz takie zajęcia to były w 3 ej klasie szk.podst.-rozumiem że je opuściłeś:)))

zniechencony

MAJA ZNAK FAIRTRADE??AHA..A SWOICH PRACOWNIKOW TRAKTUJA JAK [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zniechecony

coz dodac do oponii wyrazonych na tym portalu o Irvingu?Kapa dno ..w gorszej firmie nigdy nie pracowałem..towar z zerowa rotacja na polce..jakis gieniusz z warszawki..chyba ten nowy(usunięte przez moderatora) czy jak mu tam pomyslal sobie ..irving sie nie sprzedaje..wiec co zrobic?..a dzwigne plan handlowcowi z 15 tysiecy na 26 tysiecy!!i tak mu pomoge..zenada..mam nadzieje ze cwaniaku predzej czy pozniej wylecisz z tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firmy..Zero szacunku dla pracownika..zero narzedzi pracy..tel z ktorego nie mozna dzwonic!!!!!buhha(usunięte przez moderatora)

rozczarowany

Firma fatalna. Plany nie do zrealizowania, a jeśli się zapowiada na realizację to podnoszą plan (styczeń 2011 -ok 12 dnia mca podniesiono plan o ok 40%). Chaos i brak kompetencji. Dostawy nie dojeżdżają na czas albo są bardzo okrojone. Brak przepływu informacji i współpracy między działami. Jeśli znajdą się fachowcy, którzy umieją i chcą coś zrobić ( w tym menadżerowie), to zwalniają się po trzech miesiącach z powodu żenujących standardów w firmie. Szkoda bo produkt jest naprawdę dobry i miałby szansę zostać liderem na rynku. Jednak najlepiej w IRVINGU rotują pracownicy.

Zostaw opinię o irving - Stefanowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie irving