FHU MIXS - Mirosław GIL

Toruń

Opinie o FHU MIXS - Mirosław GIL

Marcin

rzucam tą robotę. Dość pracy za pół darmo i na chorych zasadach.

:P

koniec wyzyskiwania. rzucam tą robotę

Janusz

Nowe auta marki setry

Święty 147

Pełen profesjonalizm 100% zadowolenia z usług. . Ps. nie myli się ten co nic nie robi !!!

Janusz

ja
@Janusz 10.03.2017 19:26
Firma znowu kupila nowy sprzęt 3 nowe wozy marki swetra

panie Janusz ! co firma kupiła ? 3 swetry ? :) :) :)

Sprawiedliwy
@Janusz 10.03.2017 19:26
Firma znowu kupila nowy sprzęt 3 nowe wozy marki swetra

Tak ,a w związku z tym Pan Mirosław Gil nie potrafi spłacić zadłużenia u innych ludzi.

jakbyś kolego prywatnie potrzebował paliwa to służbowe też byś oszczędzał i nie marnował na ogrzewanie :)

gameciaż

firma się rozwija ? mają nowy sprzęt ? to jest dobry sprzęt ten stary klamot jakim jeździmy do Gametu ? Co za bzdury wypisuje jakiś tam Janusz. Nie dość że kierowca do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jeszcze zimno jak w psiarni.

Pasażerka

Zauważyłam, że firma musi mieć kryzys z kierowcami i zatrudnia kogo popadnie nie patrząc na umiejętności zatrudnianej osoby. Przykładem jest pani nie rzadko obsługująca linię Grabowiec- Toruń. Jazda z tą panią nie rzadko przeradza się w koszmar. Jazda bez trzymania jest wykluczona. Na dziury jak i ograniczenie prędkości przez Kaszczorek nie zwraca uwagi. Predyspozycji do przewożenia pasażerów zero. Dla dobra firmy umiejętności tej pani powinien zweryfikować właściciel firmy.

janusz

firma nadal się rozwija ...nowy dobry sprzęt, jeżdżą dla dużych znanych firm, podobno kupili nieruchomość na siedzibę firmy

nowy kierowca

pracuje w tej firmie i jestem zadowolony ! szef i szefowa spoko zajebiscie fajni ludzie ! super praca super zarobki super sprzęt !

emeryt

ja nie szukam pracy chociaż dorobić by się przydało jednak to co słychać o tej firmie przekreśla ją a co do złośliwości to nie wiem gdzie ty je widzisz.

emeryt

chyba jednak firma powinna się martwić. Doświadczonych kierowców brakuje a skoro ty szukasz pracy to z doświadczeniem u ciebie jest chyba nie najlepiej

Kazik

Pracowałem 7 lat wypłaty na czas dobry sprzęt do pracy Mercedes Setra dobry klimat w pracy odszedłem z przyczyn nie związanych z firmą POLECAM Kazik

Michał Świtlikowski

Proszę mojej osoby nie kojarzyć z żadnym wpisem w tym miejscu tak jak to zrobiła pani Monika Gil. Nie interesują mnie ploty wpisywane w takich miejscach. Michał Świtlikowski

Monika Gil

Panie Michale...zwolniło się 3 kierowców a nie 7.... proszę nie pisać nie prawdy a jak ma pan coś nam do zarzucenia to zapraszam do biura. To pan zrezygnował z pracy. Pozdrawiam stałych klientów i nowo zatrudnionych kierowców Gil Monika

Marcin

Witam pracuję w firmie 9 lat jest ok wszędzie dobrze gdzie nas nie ma wypłaty na czas nie na żadne raty firma rozwija się cały czas odchodząc odejdź z twarzą nie wiesz co cię będzie czekać co nie którzy odeszli i chcieli później wrócić żeby każda firma w Toruniu płaciła tak jak u nas w mixsie zapraszam do nas będziemy razem wyjeżdżać na wyjazdy. Pozdrowienia od Marcina dla wspaniałych klientów

Trubadur

A Ja pracuje w tej firmie 8 lat i nadal będę pracował wszędzie dobrze gdzie nas nie ma - Adama nazywaliśmy Maliniakiem nazwiska nie wymienię bo nie wypada może kolego krótko pracowałeś a anonimy są do kitu trzeba odchodzić z twarzą no sorry -:TRUBADUR:- PS klienci i kierowcy mnie znają i wszystkich pozdrawiam

bacior

Adam się podpisał że w MIXs-ie jest tak dobrze. dobry dowcip :). Żaden Adam w MIXS-ie nie pracuje i nigdy nie pracował.

Adam

Ja pracowałem w tej firmie i mam zupełnie odmienne zdanie na temat tej firmy i nie tylko. To co było praktykowane w tej firmie to można nazwać było koszmarem , a nadal jest to robione wiem od kolegów którzy zwalniają się. Obcinanie pensji pomimo wcześniejszych ustaleń ,były one obcinane przez szefostwo . Stosowanie bezsensownych kar , nie licząc 100% odpowiedzialności za auto. Ja będę omijał z daleka tą firmę . Oprócz tego szereg przegranych spraw w sądach z kierowcami i nie tylo.

Jato
@Adam 01.04.2016 14:45

ha ha kto to pisze :) chyba sama szefowa. nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie tam do pracy

Lato
@Jato 06.04.2016 18:52

powiedzcie kto z dobrej firmy się zwalnia ? w ostatnim czasie zwolniło się stamtąd 7 kierowców i to wszyscy na raz.

jarek 40

Firma super pracuje tam od 8 lat z wypłatą nie ma problemu, zebrania z pracownikami, problemy rozwiązywane na bieżąco...dokupili 4 nowe auta w tym jedno piętrowe, płacą podstawę plus 180zł dniówki, koszule firmowe też są ....pozdrawiam i zapraszam dobrych kierowców

JAN

witam z tego co wiem to firma się rozwija wypłaty na czas i bez problemu.

michał

witam wypłaty na czas dobrze płacą samochody w dobrym stanie

ela

Firma profesjonalna, na czas,mają dobry sprzęt, tabor a jak się coś popsuje w międzyczasie to są w stanie podstawić nowe auto o tym samym standardzie... Polecam, korzystam z usług od lat

mixs

witam ten wpis o mixsie o wyjeździe na wesele to nie dotyczyło nas tylko mix bez litery s

Pablo

Jaho,dziękuję za taką pasję.....W dniu dzisiejszym firma spóżniła się na planowaną godzinę zbiórki i odjazdu ponad godzinę.Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby dorośli mieli jechać na weselicho.Na autokar czekały dzieci 7 letnie oraz ich rodzice,z których większość dzięki pasji firmy MIXS musiała się pewnie rzewnie tłumaczyć w pracy za wynikłe spóżnienia.Ludzie jak bierzecie za coś grube pieniądze to szanujcie innych.Według mnie bylejakość.....

janek

firma nie wypłacalna, zaniżają wynagrodzenie które i tak dostaje sie NA RATY I NIE W TERMINIE!!! odradzam pracę w tef firmie!!

Jaho

Chyba największa firma w Toruniu, dla której transport osób jest pasją. Posiadają dość sporo utokarów firma bardzo fajnie się rozwija. Polecam

Zostaw opinię o FHU MIXS - Mirosław GIL - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU MIXS - Mirosław GIL