Odlotowy Kurczak

Kielce

Opinie o Odlotowy Kurczak

yes

Zarobki są adekwatne do obowiązków, ale jak z terminowością wypłaty?

Była sobie salsa

Niestety panowie mieli się za wielkich przedsiębiorców, jechali na przekrętach i kombinatorstwie, jechali i nie zajechali daleko, bo i O.K. padł i restauracja też. Pomysł na biznes był, ale zero dalszych działań: reklamy, sprawnego zarządzania, komunikacji z pracownikami itd. Wszystkiemu winny pracownik. Wykorzystywali, bo wiedzieli, że ludzie potrzebują pracy i zgodzą się na brak umowy i głodową stawkę. Przejechali się i dobrze im tak!

Zgadzam się. (usunięte przez administratora) zmiana umowy o pracę z całego etatu na 1/4 BEZ ZGODY I POINFORMOWANIA PRACOWNIKA!!! Spotkam się z tymi panami w sądzie! (usunięte przez administratora)

XYZ

(usunięte przez administratora)Odradzam wszystkim. Temat do zainteresowania sie przez Państwową Inspekcję Pracy.

Zostaw opinię o Odlotowy Kurczak - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odlotowy Kurczak