AB glass
2 9 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w AB glass?

TakNie
Bartosz Nowy wpis

Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się trudne momenty.

TakNie

Polak Nowy wpis

Z wczoraj - właściciel firmy to arogancki ,chamski i bezczelny typ - w (usunięte przez administratora) ma klientów i ustalenia z nimi - kasę bierze ale nie dotrzymuje terminów oraz olewa transport do klienta - chamskie i ordynarne komentarze są na porządku dziennym , na uwagi klientów odpowiada wulgarnie i bez pardonu - KOSZMAR.

Tak1Nie
Waldi Nowy wpis

Żadna firma nie pracuje dla idei tylko dla zysku. Z czego będzie pensja pracowników wypłacana?

TakNie1

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
JacekSz

Firma totalnie olewajaca klienta choć tworzą pozory solidności. Kłamia na każdym kroku. Nie dotrzymują terminów realizacji. Szkło przyjeżdża do klienta krzywe i źle zwymiarowane a potem przy montażu paneli ci pseudofachowcy skrobią ściany aby ratować się przed kompromitacją. Nikomu nie polecam tej firmy. Omijajcie ją z daleka bo u nich kłamstwo goni lipę a ta chowa się przed fuszerką. Szczegóły przez telefon 604970999 opowiem zainteresowanym jak mnie potraktowano za moje niemałe pieniądze a za koszt 1 czy 2 minut unikniesz tego co ja z nimi partaczami miałem. Jacek Sz.

Tak19Nie

MARCIN
@JacekSz

NIEZGADZAM SIE Z PANEM JESTEM PRACOWNIKIEM I TO CO PAN PISZE TO BREDNIE STRASZNE ,PROSZE ZASTANOWIC SIE NAD TRESCIA TEGO OCZYM PAN MÓWI

Tak8Nie

Rafał
@MARCIN

Zgadzam się z Panem Jackiem. Bardzo nie solidna firmą, nastawiona wyłącznie na zysk. Niedotrzymanie terminu, fatalne wykonawstwo a do tego tupet i bezczelność.... Nie polecam.

Tak2Nie

nemo
@MARCIN

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,150427,23668226,mysliwy-milioner-stanie-przed-sadem-odpowie-za-znecanie-sie.html Andrzej B. za fabryką ma małą stadninę. Tam w małej klatce trzymał młodego dzika. Co jakiś czas wypuszczał go na zewnątrz i szczuł psami. Zdaniem prokuratury przedsiębiorca znęcał się nad zwierzęciem. Do sądu wpłynął akt oskarżenia w tej sprawie. Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia. – To jedna z najtrudniejszych spraw, jakie prowadziliśmy. Sprawca jest jednym z najbogatszych ludzi w Warszawie, należy do trzech kół łowieckich. Był przekonany, że jest bezkarny – mówi Rafał Gaweł z fundacji Ludzie Przeciw Myśliwym. Andrzej B. ma 63 lata. Jest właścicielem dużej firmy zajmującej się wyrobem szkła. Na tyłach swojej fabryki na Białołęce ma niewielką stadninę koni. – Pierwsze sygnały zaczęły do nas docierać pod koniec 2016 r. Mieszkańcy mówili, że słyszą stamtąd odgłosy maltretowanych zwierząt – stwierdza Gaweł. Zatrudnili się u myśliwego Aktywiści próbowali wejść na teren stadniny, ale za każdym razem byli wypraszani przez ochronę. Po kilku miesiącach z misją wywiadowczą zatrudnił się tam jeden z wolontariuszy. – Wiedzieliśmy, że Andrzej B. jest zapalonym myśliwym i fanem karelskich psów na niedźwiedzie. To rasa psów łownych wykorzystywanych do osaczania zwierzyny, m.in. podczas polowania na dziki. A to w Polsce zabronione. Przedsiębiorca trzyma je za fabryką – opowiada Gaweł. Więcej tutaj: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,150427,23668226,mysliwy-milioner-stanie-przed-sadem-odpowie-za-znecanie-sie.html

Tak3Nie

Zostaw opinię o AB glass - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie