AB glass

Opinie o AB glass

JacekSz

Firma totalnie olewajaca klienta choć tworzą pozory solidności. Kłamia na każdym kroku. Nie dotrzymują terminów realizacji. Szkło przyjeżdża do klienta krzywe i źle zwymiarowane a potem przy montażu paneli ci pseudofachowcy skrobią ściany aby ratować się przed kompromitacją. Nikomu nie polecam tej firmy. Omijajcie ją z daleka bo u nich kłamstwo goni lipę a ta chowa się przed fuszerką. Szczegóły przez telefon 604970999 opowiem zainteresowanym jak mnie potraktowano za moje niemałe pieniądze a za koszt 1 czy 2 minut unikniesz tego co ja z nimi partaczami miałem. Jacek Sz.

MARCIN
@JacekSz 11.04.2012 16:51

NIEZGADZAM SIE Z PANEM JESTEM PRACOWNIKIEM I TO CO PAN PISZE TO BREDNIE STRASZNE ,PROSZE ZASTANOWIC SIE NAD TRESCIA TEGO OCZYM PAN MÓWI

Zostaw opinię o AB glass - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB glass