śródecki

Skwierzyna

Opinie o śródecki

bartek

Firma sródecki transport nazywa sie teraz DK europa z tego co wiem.

były

byłem pracowałem i nigdy wiecej. Przeżyłem wypłaty na raty, chamskiego szefa. Praca na czarno. OSTATNIEJ WYPŁATY NIE DOSTAŁEM. Oddaj kase FHU Środecki.

wyplata placona na raty zarobek z jednego miesiaca jest rozkladany na 3 miesiace. Atmosfera w wulgarnej atmosferze. bylem przezylem i nigdy wiecej!

Słowa kojarzące się z śródecki (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w śródecki: Najbardziej nie podobało mi się w śródecki:atmosfera w biurze

Zostaw opinię o śródecki - Skwierzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie śródecki