Depol ( były zakład Steinhoff Moebel)

Dębno

Opinie o Depol ( były zakład Steinhoff Moebel)

Firma istniała ponad dziesięć lat.Upadła na skutek niekompetencji osób zarządzających firmą.Te same osoby funkcjonują do dnia dzisiejszego w strukturach koncernu,nie schodząc poniżej określonego, wysokiego pułapu wynagrodzeń.Liczą się tylko pracownicy pochodzenia niemieckiego,i to oni choć często nie mając pomysłu na właściwe zarządzanie danym zakładem, zarabiają najwięcej.Intrygi,i szpiegowanie pracowników jest często głównym zadaniem kierujących poszczególnymi filiami .Wiele osób zostało skrzywdzonych.Nie liczą się pracownicy z dużym doświadczeniem. Jest się kółkiem w maszynie, które można w każdej chwili wymienić.Oprócz tego-[usunięte przez moderatora],bajzel,niekompetencja.To wszystko zasługuje na mierną ocenę koncernu.

Zostaw opinię o Depol ( były zakład Steinhoff Moebel) - Dębno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Depol ( były zakład Steinhoff Moebel)