cache cache

Toruń

Opinie o cache cache

sooo

Nawet nie ma rotacji wśród pracowników, bo to dobry znak że atmosfera opiera się na dobrych relacjach.

była pracownik

dobrze napisane!!! wiać stamtąd ,oby jak najszybciej!!! to nie jest firma, to nie sa pracodawcy, to nie sa kierowniczki...to są [usunięte przez moderatora] i krwiopijcy!! wystrzegajcie sie ich!!!!

entliczekpentliczek

a co tam regionalna, cały ten sklep to jedno wielkie bagno,żeby nie powiedzieć gówno!To co tam sie teraz wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie.Traktują ludzi jak śmieci,tanią siłe roboczą za najniższa pensje z chorym sytemem premiowania.Pracuje się cały miesiąc często po 12h,kilka dni wolnych lub też nie, co ja mówie pracuje,sorry [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak dziki osioł za darmochę.A szefostwo wymyśla cały czas coś nowego,chcą ludzi zajechać, żeby poupadali na łeb na szyje na środku sklepu.Zero własnego życia,zero rodziny.Kto pracował tam wie o jakim piekle piszę.A dyrektorki przyjeżdzają i oglądaja,zdjęcie cykają,jak pięknie jak ładnie,tylko czyim kosztem,czyim zdrowiem.To nie praca to harówka i za co,za marne grosze...ludzie ,jeśli choć macie trochę godności nie przynoście CV do sklepów Cache Cache!jeśli zależy Wam na waszym zdrowiu nie róbcie tego!nie polecam z dobrego serca...

Co sądzicie o nowej regionalnej północy?

Zostaw opinię o cache cache - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cache cache