Kadry Agencja Pracy Tymczasowej

Opole

Kadry Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o Kadry Agencja Pracy Tymczasowej

Kadry APT [usunięte przez moderatora] ostrzegam wszystkich ko zamierz podjac współprace z tą "firma" za granicą!! nie wierzcie im w ani jedno słowo!!!!

Zostaw opinię o Kadry Agencja Pracy Tymczasowej - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kadry Agencja Pracy Tymczasowej