Kafejownia.pl

Wrocław

Opinie o Kafejownia.pl

Niezadowolony

Uwaga na tę firmę! Prowadzą projekt informatyczny, a w ogóle się na tym nie znają, co powoduje, że wiecznie mają pretensje, że "nie widać" efektów pracy. Umowa o dzieło a traktowanie jak umowa o pracę (listy obecności, zadania zlecane na bieżąco). Słyszałem nawet, że nie zapłacili jednemu współpracownikowi przez to, że chciał zrezygnować po wypełnieniu umowy! Kardynalne błędy w prowadzeniu projektu. Pozornie mili i sympatyczni ludzie, ale strasznie konfliktowi. Firma przędzie na dofinansowaniu z Unii i bez niego szybko upadnie. Stanowczo odradzam!

Zostaw opinię o Kafejownia.pl - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kafejownia.pl