MediaExpert

Chmielów

Opinie o MediaExpert

najgłupszymi pracownikami w centrali są [usunięte przez moderatora] i jego kuzyn [usunięte przez moderatora] zresztą co sie dźiwić niedaleko pada jabłko od jabłoni, jeden i drugi pisać maili nie umią po Polsku a o wysłowieniu się już nie wspomne... [usunięte przez moderatora] czyta jakieś książki psychologiczne a potem stosuje te metody na pracownikach tylko że "baran" skończył zawodówkę na mokoszynie i jest wieśniakiem oderwanym od "płóga" i nierozumie tego co przeczyta, szkoda że niemożna umieśćić tu nagrania...

Zostaw opinię o MediaExpert - Chmielów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediaExpert