UBM Medica Polska Sp. z o.o.

Opinie o UBM Medica Polska Sp. z o.o.

Jarek

Jesteście pewni, że nie można o UBM Medica napisać coś pozytywnego? Zupełna cisza na forum od wielu miesięcy sugeruje, że jest całkiem dobrze!!

Alicja

@Krzy piszesz, że nie warto. Dlaczego, co masz konkretnie na myśli? Czy piszesz z perspektywy pracownika, czy może klienta? Proszę, uargumentuj swoją wypowiedź.

wdef

@yty oo no wlasnie czyli wszystko sie wyjasnilo :)

yty

UBM Medica to Pharmindex i posiada stronę internetową. Wystarczy poszukać:)

nick

śmieszne ze mówisz ze firma ma ugruntowana pozycję, bo firma idzie na dno- skoro nawet nie stac jej na porządną stronę... Prawda jest taka że w firmie rzadzi jedna osoba - która kieruje działem informacji o lekach i ona owija sobie kazdego dyrektora generalnego. Nie wiem jak to robi ale wiem że ma wysokie libido. Kazdy kto wejdzie jej w drogę musi odejść. Toksyczna firma. Byłem pracownikiem to wiem.

Krzy

Nie warto.

nemo

niski poziom szczególnie działów informatycznego i edytorskiego. Kręcenie swoich interesów na boku przez szefostwo. Brak zaangażowania i marazm. Szczerze nie polecam. Jesli szukasz firmy w której nie będziesz mógł rozwijać się a tym bardziej cokolwiek powiedzieć to jest to odpowiedni adres.

Zostaw opinię o UBM Medica Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UBM Medica Polska Sp. z o.o.