leon tolkacz

Sarbiewo

Opinie o leon tolkacz

janusz

Hoho skąd takie wiadomości @kaka ja już jakiś czas temu szukam jakichś aktualnych informacji na temat pracy itp. jeśli tutaj wchodzisz jeszcze napisz coś więcej, dzięki

xxxx

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chlopaki , ciesze sie ,ze w koncu ktos zaczyna mowic miejmy nadzieje , ze Pan Leon zmadrzeje i zacznie traktowac ludzi jak istoty myslace z uczuciami a nie tak jak swoje maszyny na ktore zaluje nawet tawotu.W przeciwnym razie istoty te napisza wiecej ...

Zostaw opinię o leon tolkacz - Sarbiewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie leon tolkacz