home&yuo malta

Poznań

Opinie o home&yuo malta

cicha..

CHCIALabym ostrzec przed praca w tym ''salonie'' jest to praca 12.5h zczego 0,5 h nie jest płacone a [usunięte przez moderatora] sie przed otwarciem z mopem caly salon . płaci sie za ukradzione przez klientow posciele...ekipa tzn p.AN.. starszy donosiciel tzn sprzedawca zachowuje sie jakby byla prezesem LLPTEXu wkoncu po znajomosci sie dostala lub po trupach doszła do tak wysokiego stanowiska z jej sposobem bycia to tylko w takiej firmie moze pracowac. tzn jest bardzo arogancka w stosunku do pracownikow jak i czasami klientow...nosi głowe wyzej niz zyrafa...i te jej kozaczki hehe odnosze wrazenie ze ma ciezko w zyciu kolejna ciekawa osoba jest pan [usunięte przez moderatora] hmm.. dziwie sie zeby tak zdolny,przebiegły,pracowity chłopak pracowal w takim salonie ...pana usmiech duzo ukrywa...a najlepszym pracownikiem jest p.w blad włosach wiecznie pracujaca w pocie czola..bardzo zaangazowana a zarazem wredna poniewaz boi sie ze ktos bedzie lepszym pracownikiem...chcialabym miec takiego pracownika i to za tylko 1200zł netto bo az TYLE oferuje pracodawca. Dobrze ze przedst. nie prawdzie cv ..bo po psychologi byla bym za madra w tym towarzystwie. ...

Zostaw opinię o home&yuo malta - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie home&yuo malta