ZPR-EXPRESS sp zoo

Opinie o ZPR-EXPRESS sp zoo

Cyrk

Zdecydowanie nie warto nawiązywać współpracy z ta firma. Jeśli trafisz do Parku Rozrywki na wstępie ustał warunki pracy i wynagrodzenie:) wymagaj listu intencyjnego przed zmiana pracy. Ja niestety miałam to tylko na mailu (info o wynagrodzeniu) to jak po pierwszej pensji poszłam i zaczęłam domagać się swojego to po okresie próbnym już nie pracowałam. Nie mieli dla mnie żadnego wytłumaczenia w sprawie kwestii zarobkowej. Obiecali więcej (gdzie mam to napisane w mailu) a po zatrudnieniu dali zdecydowanie mniej. Pani zarządzająca całym tym bałaganem niestety moim zdaniem nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu! Nawet na szkoleniu nie potrafiła się wykazać z podstawowych rzeczy tylko pytać szarych pracowników :) mało profesjonalne podejście! Czyżby praca tej pani na stanowisku dyrektor zarządzający to czysty przypadek i bardziej po znajomosci.. wydaje mi się Żr tak.. Masakra! Pozdrawiam,

Czy uważasz, że warto zatrudnić się w firmie ZPR-EXPRESS sp zoo? Dodaj komentarz i zmieniaj rynek pracy.

Zostaw opinię o ZPR-EXPRESS sp zoo - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPR-EXPRESS sp zoo