BUDRA

Wrocław

Opinie o BUDRA

pan

buhaha, a co w tym dziwnego, śmiesnzego ? Wiekszość firm biorąc ludzi ze szkoly czy ze studiów załatwia praktyki które są bezpłatne - niestety taka jest rzeczywistość. Ciekaw jestem tylko czy mając dobre opinie można robotę jakoś ogarnąć

buhahaha

I jeszcze raz buhahaha i buhuhuhu. Śmiech na sali. Chyba ze ktos woli sobie zrobic darmowa praktykę to polecam gorąco.

kasiaX

co prawda na stricte technicznych sprawach w zabezpieczeniach w praktyce się nie znam ale może potrzebują kogoś do lekkich prac biurowych, administracyjnych i marketogowych? byłabym bardzo zainteresowana taką pracą, szczególnie w Budra bo tam już poracuje mój chłop i fajnie by było razem sobie pracować, wiecie o co chodzi

jaka stronę, o czym ty mowisz?

pakosz

obejrzałem ich stronę, pogrzebałem w internecie i wydaje mi się, że z Budrą rzeczywiście wszystko jest w porządku

flicker

nie do końca wiem z jakiego powodu te zwolnienia. Wydaję mi się, że wszystko jest w miarę w porządku w BUDRA

Niezapominajek

Nie płacił. Jeżeli płacił to tylko jakieś drobne żeby móc jeszcze bardziej Ciebie naciągnąć. Patologia. Jeżeli ktoś miał z nim jakiś kontakt od września/października 2012r niech tu napisze coś więcej na ten temat.

piotruś pan

Drążysz temat. Jak chce cie przyjąć to idź sprawdzić ile wyciągniesz. Tymczasem głowy nie zawracaj bo tu się pisze w celu namierzenia łocha.

smutny pan

Bo (usunięte przez moderatora) jak widzisz na tym "forum" jest sporo niezadowolonych (oszukanych)osób. I zapewne nie piszą tego bo nudzi im się tylko dlatego że (usunięte przez moderatora) wisi im kasę albo jeszcze lepiej nie zapłacił co po niektórym ani grosza. A banialuki i wizje roztaczał na każdym spotkaniu ile to roboty mu się szykuje.

Budra to oszuści

chyba ile się nie dostaje?

gość

Przeciwko Kaszubińskiemu toczy się postępowanie w związku z niepłaceniem składek do ZUSu. Policjanci zajmujący się tą sprawą nic nie wiedzą o żadnym rzekomym zgłoszeniu zaginięcia pana (usunięte przez moderatora). Osoby, które miały umowę, a nie otrzymały swojego wynagrodzenia lub/i świadectwa pracy powinny złożyć pozew do sądu pracy. A pan (usunięte przez moderatora) jak się znajdzie, a znajdzie się w końcu na pewno to będzie musiał pieniążki oddać

j

Jeśli ktoś wie coś nowego na temat Budry oraz (usunięte przez moderatora), który eis rozpłynął to proszę informacje na forum.

j

Nie ma już Budry. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w miejscu, które opisują powyższe posty to zastanów się jeszcze raz. Dobra rada i do tego za darmo:)

kilku oszukanych

Hej, czy komuś kto pracował u (usunięte przez moderatora) udało się odzyskać pieniądze po tym jak "zaginął"? Jeśli tak to co konkretnie robić...

Podaj jakies namiary bo tez tam zamierzam złożyć CV

Nie wiem kim jesteś \\\"dorosły\\\" ale najwyraźniej bronisz (usunięte przez moderatora). Jeśli w ogóle go znasz lub łączą Ciebie z nim jakieś umowy to wiesz czym może się skończyć ta współpraca. Jeśli nie, to jesteś szczęściarzem i dlatego zamiast komentować powinieneś tylko czytać komentarze wystawione przez poszkodowanych. Widziałeś jakieś pozytywne?

wkurwiony

dorosły... - 2012-11-08 18:04:25 oszukany pracownik - 2012-09-30 09:48:15 Wisi mi kase za 30 formatek A0 warsztatówki staliMasz umowę ? To do sądu z pozwem o zapłatę należności... komornik ściągnie... Nie masz umowy ? ... głupich nie sieją.Hehe... z pustego to i Salomon nie naleje. Koleś jest duchem. Nie ma meldunku, nie ma adresu, nie ma nic.

dorosły...

oszukany pracownik

Wisi mi kase za 30 formatek A0 warsztatówki stali

psikuta

Perspektywa - 2012-09-09 19:48:48 Zgłoszone zaginięcie, niedługo rowniez wniosek o poszukiwanie do prokuratury za kłopoty w jakie mnie (usunięte przez moderatora) wmanewrowal.jeslimktos go zobaczy w jakimś mieście prosze o zamieszczenie tu informacji a innym zainteresowanym współpraca z nim prosze przekazywać ze to najbardziej niepoważne człowiek jakiego poznałem w życiu.nie przejmuje sie czyjąś krzywda. Z daleko od tego kolesia. (usunięte przez moderatora) Mi też wisi kasę, ale w Pollandzie nic z tym nie zrobisz. Świętemu Piotrowi się poskarż

były pracownik

W czwartek składam pozew do sądu. Trudno, braciszej ego mi bedzie musiał oddać caaaałą pensję jaką zalegał mi (usunięte przez moderatora). Facet ma nas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . nie odbiera telefonów, nie odpisuję ma maile. Być może pływa już gdzieś w Odrze albo Wiśle za te wszystkie długi. W każdy bądź razie wniosek do sądu już idzie.

żona oszukanego pracownika

Moi drodzy, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę,że pan (usunięte przez moderatora)zaginął. Albo ściągnął kasę która mu się rzekomo należała i uciekł, albo po prostu ktoś go dopadł za długi. Nie wiem ile jeszcze czasu minie zanim z mężem odzyskamy zaległe pieniądze bo są spore. Jeśli ktoś z Was wie, gdzie on się podziewa bardzo proszę o info na forum, bo często tu zaglądam:). Z tego co udało mi się ustalić ślad po nim zaginął w warszawie, rodzina tez go poszukuje i podobno zgłosili zaginięcie na policję.Trzeba było skopać mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wcześniej a nie słuchać bzdur, że będzie lepiej.Nigdy nie było dobrze odkąd opamiętam, odkąd mój mąż zaczął pracować u (usunięte przez moderatora). Co miesiąc musiał się prosić o zasłużoną pensję.A ile nie oddanych projektów ludzie mają MASAKRA.Dajcie znak jak się czegoś dowiecie.

Perspectiv

Informuje wszystkich zainteresowanych iż na mój wniosek toczy sie postępowanie dyscyplinarne w izbie inżynierów we Wrocławiu przeciw formie wypełniania obowiązków zawodowych przez P. (usunięte przez moderatora) Prosze wszystkich o doniesienie do izby krótkich opisów związanych z forma zachowania tego inżyniera. Każda informacja ułatwi nam wszystkim pozbycia sie takiego partnera w projektach. Do dziś mam sporo problemów przez tego Pana związanych z przekazanymi przez niego dokumentacjami na budowę. Prosze więc o wsparcie ! Samo forum to za mało.... Życzę wytrwałości i dziękuje za wsparcie. Architekt

mistrz

Panowie , pomogę odzyskać należności od Budry (usunięte przez moderatora), proszę piszcie na : gitarzysta64@wp.pl pozdrawiam

oszukana

Chętni do złożenia grupowego zawiadomienia o przestępstwie piszcie- eurobile@wp.pl

oszukany

Ludzie unikajcie go jak ognia, facet jest totalnie nie wypłacalny. Oszukuje ludzi już na samej rozmowie o prace, Obiecuje złote góry, a później ma setki wymówek by nie dotrzymać tego co obiecał, o wypłacie już nie wspomnę. Otrzymać pensję na czas no marzenie ściętej głowy o ile wogóle się ją dostanie. Ludzie pracują po kilka miesięcy bez wypłaty, a potem ich zwodzi i unika żeby tylko nie uregulować długów. Sumiennie przestrzegam (usunięte przez moderatora)

Naciągnięta Firma

Nie polecam współpracy z tą firmą [usunięte przez moderatora] Nic więcej dla niego nie zrobimy.

Jesli chodzi o firmę BUDRA [usunięte przez moderatora] to mozna sie rozpisywac w nieskonczonosc. Wlasciciel robi sosbie ewidentne jaja z pracowników. Obiecuje im niesamowite inwestycje, w co on nie inwestuje, czego nie buduje co ma w planach i może powoli chce to realizowac ,ale kosztem pracowników. Nie płaci pensji w terminch, można powiedziec ,że najlepiej jakby mikt sie nie upominał,. Jesli ktos za czesto się upomina o swoje wyłącza telefon i ma w [usunięte przez moderatora] ludzi. Nie dość,że nie płaci pensji ludziom na budowie to i w biurze projektowym, lub tym którzy już odeszli z pracy. Tak naprawde panowie biurze zarabiają na panów z budowy a tym samym panowie z biura nie otrzymują pensji. Także jesli ktos nie musi niech nawet nie próbuje zatrudniac sie u p. [usunięte przez moderatora] Obecnie biuro bedzie przenoszone z ul. Bocznej, [usunięte przez moderatora] na ul.Oławską(boczna Oławskiej).

Zostaw opinię o BUDRA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDRA