Privil Polska Sp. z o.o.

Opinie o Privil Polska Sp. z o.o.

poleek

wydaje mi się, ze teraz firma ma jakis przestój, od roku nie ma komentarzy, wiecie co się dzieje obecnie u nich? Chyba już nie rerkutuja ludzi jak widze.

gość

Pan (usunięte przez administratora). jest zwykłym oszustem, nie wypłaca ludziom pieniędzy. Od 2014 roku Pan Janusz S. oczywiście założył nową spółkę DAN DIGITAL ADVERTISING NETWORK SP Z O O, i poszukuje nowych ludzi które będą pracować mu za darmo na samodzielnym stanowisku w biurze reklamy. A więc już Privil, SCP, TSB i inne mają już tyle długów, skarg i są już w upadłości, że musiał założyć działalność pod inną nazwą. Śmieszne!!!! Nie dajcie się zwieźć to oszust, kłamca, manipulant i wyzyskiwacz jakich mało. A jego te ekrany Platform Channel to jedna wielka ściema.

kandydatka do pracy

również ostrzegam przed tym pracodawcą. byłam tam na rozmowie. wszzystko wygląda jak oszustwo. firma mieści się w domu. pseudo sala konferencyjna. na pytanie o telefon służbowy usłyszałam że pan pseudo szef nie daje telefonów bo boi się że duże rachunki pracownicy wydzwonią. umowa? "dogadamy się. o dzieło czy coś". widać że cwaniaczek. nie polecam.

były pracownik - nie leń

Dziękujemy Panie Januszu za wypowiedź i życzymy powodzenia! Ludzie nie mieli kasy na bilet autobusowy przez 2 miesiące. Żałosny prywaciarz

tomek

kurde wkurza mnie takie pieprzenie sfrustrowanych leni - ja mam wszystko w porzadku . jasne , ze zdarzaja sie opoznienia, ale kurde bez przesady.

były pracownik

nieuczciwy pracodawca, nie płacą pensji, żadnej umowy lub umowa o dzieło.

Zostaw opinię o Privil Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Privil Polska Sp. z o.o.