U.P.S. poland

Gdańsk

Opinie o U.P.S. poland

magazynier

pracowałem na 1/2 etatu 900 zł / mieś. w 2010 roku - praca czasami ciężka jak wszędzie ale ogólnie spoko , jak się wcześniej wyrobiliśmy to mogliśmy iść do domu , kasa na czas , praca przy rozładunku - ręczna , kierownictwo spoko - magazynierzy też ( jeden [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawsze gdzieś się znajdzie ) - najgorsi są kierowcy , myślą że to święte krowy żucają kipy na plac a magazyn miał to sprzątać ( ja to [usunięte przez moderatora] i nie sprzątałem bo to nie były odpady magazynowe i wy też jak to czytacie to się tego trzymajcie , trzeba dbać o swoje prawa ) pozdro.

Zostaw opinię o U.P.S. poland - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie U.P.S. poland