Easy Finance

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Easy Finance

zytja

@Ula a na jakim stanowisku pracujesz? I wiesz może, gdzie tu szukać ofert pracy? Próbowałam szukać nowych rekrutacji na ich stronie internetowej, ale nie mogę tam nic znaleźć na temat pracy w Easy Finance

Ula

Pracowałam i mogę polecić.Wynagrodzenie na czas,sympatyczne kierownictwo i pomocny zespół.

wanda cebula

doradztwo finansowe to bardzo trudne sprawy i wielka odpowiedzialność więc w nsprawie tych finansów potrzebują waszego doradztwa - czy praca w tej firmie się opłaca? proszę oczywiście o w miarę możliwości jak najbardziej konkretne i precyzyjne odpowiedzi.ogólnie to w takiego typu firmie jest szansa na umowe o pracę?

Zespół Easy-Finance

Proszę o przysłanie CV na adres rekrutacja@easy-finance.pl

Doradca Klienta

Drodzy Państwo nigdy wcześniej nie opiniowałam firmy w której byłam rekrutowana, jednak po spotkaniu w Easy Finance w Poznaniu, stwierdziłam że warto. Tak więc zacznijmy od początku- Na spotkanie umówiona byłam z Właścicielką firmy. Wchodząc do biura, drzwi otworzył mi Pan ubrany w t-shirt, domyślam się, że był pracownikiem, ponieważ użył sformułowania - Szefowa zaraz przyjdzie. Cóż ubiór na wstępie nie robi dobrego wrażenia, ale do tego jeszcze wrócimy. Biuro bardzo efektowne, dające złudzenie profesjonalizmu. Po pięciu minutach oczekiwania w salce konferencyjnej, niestety na spotkanie nie przyszła umówiona osoba, jednak mężczyzna w żaden sposób nie tłumacząc zaszłej zmiany. Początkowo byłam przekonana, że na rozmowę przyjdzie druga osoba, gdyż cięzko mi było wyobrazić sobie, że będę rekrutowana przez mężczyznę w krótkim rękawku. Owszem dziś jest bardzo ciepło, niezależnie jednak od warunków pogodowych, w branży finansowej bezwzględnie obowiązuje koszula z długim rękawem, nie wspominając o marynarce. Pan próbujący prowadzić rekrutacje ( słowo próbujący jest użyte trafnie) okazał się być Dyrektorem Generalnym. Podsumowując wizytówkę firmy, którą z pewnością jest Dyrektor każdej instytucji, jest nieprzystosowana wizualnie do panujących kanonów dress code. Zajmijmy się retoryką. W pierwszych dwóch zdaniach opowiedziałam o sobie - pracuje w pośrednictwie finansowym od dwóch lat, informacja dla Państwa. Dyrektor Generalny ( takie stanowisko piastuje wg. wizytówki ) zażądał informacji o ilości moich stałych klientów oraz wskazania firm które korzystały do tej pory z moich usług. Otóż Drodzy Państwo żaden ''rekruter'' nie ma prawa zadawać takich pytań, oczywiście odmówiłam odpowiedzi z wyjaśnieniem dlaczego tego nie zrobię. Moja odmowa, wzbudziła ten poziom agresji, który nazywany jest arogancją i próbą potraktowania rozmówcy, bynajmniej nie po partnersku. Polemika, która nastała na temat jak powinna wyglądać rozmowa kwalifikacyjna, niestety uwidoczniła słabości mojego rozmówcy. Jeśli Wasz rozmówca nie potrafi prowadzić rozmowy na oczekiwanym poziomie adekwatnym do stanowiska, zastanówcie się proszę czy chcecie być reprezentowani okazując się taką wizytówką. Dla tych którzy nie wiedzą, pierwsza rozmowa rekrutacyjna ma wymiar poznawczy. Firma rekrutująca bada potencjał przyszłego pracownika ( w jaki sposób ? są techniki, które należy zgłębić, by nie ośmieszyć się tak jak Dyrektor Easy Finance) bada potrzeby, oczekiwania względem pracodawcy itp. Potencjalnemu przyszłemu pracownikowi należy na wstępie krótko przedstawić firmę, zarysować profil oraz domenę zawodową którą się kieruje. Po takim spotkaniu obie strony mają obowiązek podjęcia decyzji czy są zainteresowane potencjalną współpracą. Ja w przypadku opisywanej wcześniej rozmowy, decyzje negatywną podjęłam w pierwszej minucie. Reasumując tylko osoby proste, używają stanowiska by pokazać swoją wyższość. Bardzo rzadkie zjawisko, powiem Państwu. Na co dzień mam kontakt z Dyrektorami Banków oraz firm poza bankowych i do tej pory nie miałam przyjemności odbyć trzy minutowej rozmowy, która nie opierała się na relacji partnerskiej. Kończąc przewrotnie, zachęcam do spotkania pod tytułem : Jak nie należy rekrutować. Pozdrawiam

Zespół Easy-Finance

Odnośnie strony to w ciągu 2 tygodni zostanie ona odświezona. Wg nas o jakości firmy nie świadczy strona a pracownicy, który w niej pracują, a są to specjaliści w swojej dziedzinie. pozdrawia Zespół Easy-Finance

ZOMO70

Mnie zastanawia, że ANONIM już nigdy nie wrócił do tematu...

nieroztropny

nie polecam ,co innego obiecują przed podpisaniem umowy -co innego po podpisaniu a interpretacja zawsze jest na ich korzyść...

lendo

myślę, że kilka osób by się znalazło. Inaczej już dawno Easy Finance skończyło by przygodę z polskim rynkiem

subotnik

czy korzystał ktoś z Was z oferty współpracy z Easy Finance? opłaca się z nimi robić taki deal czy raczej nie?

carson

to, że tu nic nie ma to świadczy tylko o tym, że pracownicy nie mają nic do powiedzenia. Może to dobrze, bo nie narzekają

ss

naprawdę*... ktoś kto robi takie byki nie powinien negatywnie sie wypowiadac o pracy w biurze brokerskim... juz wiesz dlaczego tam nie pracujesz:)

Upss... Widzę, ze otworzyliśmy Puszkę Pandory... Czekam na kolejne miłe wpisy...

gal_anonim

czy ktos wie jakie sa zarobki w easy-finance? mimo wszystko mam zamiar starac sie tam o prace tylko nie wiem na co moge liczyc jezeli chodzi o kwestie finansowa. gdyby ktos byl tak mily i podal jakies widelki podstawy w przypadku pracy jako doradca byloby mi latwiej. z gory dzieki.

Ja się dziwie, że ta firma jeszcze funkcjonuje na rynku.(usunięte przez administratora)Przez ostatni rok pracowało tam więcej osób niż w 5 oddziałach konkurencji przez 10 lat :-) Osoby planujace podjęcie tam pracy proszę aby dali sobie spokój juz na etapie samego pomysłu...

Zostaw merytoryczną opinię o Easy Finance - Poznań

• Jak się pracuje w Easy Finance?

Zobacz opinie na temat firmy Easy Finance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Easy Finance?

Kandydaci do pracy w Easy Finance napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Easy Finance